Erhan Kahvecioğlu’nun Başarılı Ekibi

Erhan Kahvecioğlu, Kahvecioğlu ailesi tarafından kurulan ve giderek büyüyen YENMAK’ın dünya çapında bir marka olması için elinden geleni yapmaktadır.
Bu haber 2016-11-19 17:06:01 eklenmiş ve 390 kez görüntülenmiştir.

Erhan Kahvecioğlu, Kahvecioğlu ailesi tarafından kurulan ve giderek büyüyen YENMAK’ın dünya çapında bir marka olması için elinden geleni yapmaktadır. Uyguladığı başarılı satış teknikleri ve bayilerine verdiği önem ile satış ve pazarlama konusunda da birçok firmaya ilham vermektedir. Her konuşmasında bayilerle sürekli iletişimin başarılı bir ekip olmakta ne kadar önemli olduğunu vurgulayan Erhan Kahvecioğlu, uyguladıkları satış planlamaları ve geliştirdikleri satış sonrası hizmetleri ile müşteri odaklı büyümenin ve kaliteye gölge düşürmemenin peşinden koşmaktadır. Firmanın büyümesini aile mirası olarak görmekten çok ülke değeri olarak gördüğü için isteyen Erhan Kahvecioğlu dünya ve Türkiye pazarında daha fazla tüketiciye ulaşmak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Otomotiv sektöründe bu kadar kaliteli malzemelerin ve pistonların herkese ulaşmasını amaçlayan başarılı ekip bu nedenle ülke çapında ve dünya çapında yapılan her fuara katılmaya özen göstermektedir.

Erhan Kahvecioğlu, eğitimini Ankara Üniversitesinde tamamlamış ve kendini sürekli olarak geliştirmeyi de amaç edinmiştir. Bayileri ve çalışanları tarafından saygı duyulmasının yanı sıra oldukça da sevilen başarılı iş adamı karşılıklı kurulan ilişkilerin başarıyı sağlayan temeller arasında olduğunun her fırsatta altını çizmektedir. Başarılı satış stratejileri ile her geçen gün cirosunu arttırmakta. Bu artış Yenmak’la birlikte Türkiye ekonomisine de olumlu katkılar sağlamaktadır. Başarılı kadrosu ve dünya çapında kabul edilmiş kaliteli ile YENMAK kurulduğu günden bu yana hep daha fazlası için uğraşmaktadır. YENMAK bünyesinde çalışan çok fazla kişinin de olması Yenmak’ın sosyal değerleri olan bir firma olduğunu da ortaya koymaktadır. Kahvecioğlu ailesinin memleketi olan Konya’da hizmetlerini ve üretimlerini sürdüren başarılı firma ayrıca bölgenin ve ilin kalkınmasına da oldukça emek harcamıştır.

Erhan Kahvecioğlu’nun başarılı satış teknikleri ile günümüzde 5 kıtada ve 80’den fazla ülkede YENMAK ismini duymanız mümkündür. Bunun daha da artarak devam etmesini bekleyen satış ekibi başarılarına hız kesmeden devam etmekte ve katıldığı fuarlar ile pazarını artırmak için çaba sarf etmektedir. Bu çaba öncelikle Erhan Kahvecioğlu ve ekibinin takdiri hak eden çabasıdır.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım