İtfaiye Araçları

Kurulduğu günden günümüze kadar olan süre içerisinde ürettiği itfaiye araçları ile bir numara olmaya hak kazanmış olan Volkan İtfaiye ile ülkemiz ekonomisi ve itfaiyesi de gelişmektedir.
Bu haber 2016-11-25 17:35:12 eklenmiş ve 415 kez görüntülenmiştir.

1   Kurulduğu günden günümüze kadar olan süre içerisinde ürettiği itfaiye araçları ile bir numara olmaya hak kazanmış olan Volkan İtfaiye ile ülkemiz ekonomisi ve itfaiyesi de gelişmektedir. Sahip olduğu kalite belgeleri ile birlikte firma itfaiye araçları konusunda uzmanlaşma yoluna gitmektedir.

Türkiye'de üretilen birçok itfaiye aracında öncü olan firma bir dünya markası olmayı da hak etmektedir. Katıldığı birçok fuarda aldığı takdirlerin yanı sıra aldığı siparişlerle de göz dolduran ürettiği itfaiye araçlarının kalitesi tüm dünya'da konuşulan ve ülkemizde de daha fazla insanın hayata kalma şansını arttırmak için daha kaliteli üretim yapmayı hedefleyen Volkan İtfaiye ile daha fazla insanın kurtarılması amaçlanmaktadır. Kurulduğu ilk günden beri maddi kazanımlardan daha çok insan hayatını önemseyen ve bunun için araştırma geliştirme çalışmalarına hız veren ve daha kapsamlı, daha donanımlı itfaiye araçların üretilmesinde çalışmalarını sürdüren firma aynı zamanda çevreye duyarlı araçlar elde etmek konusunda kendiyle yarışmaktadır.

 

 Daha az köpük ve daha az su ile çevreye zarar vermeden daha çok yangının söndürülmesi amaçlayan ve bu konuda çalışmalarına devam eden firma giderek büyümektedir. İlkeleri ve amaçları doğrultusunda hareket etmesi ile göz dolduran dürüstlüğünden ödün vermeyen her zaman daha iyisini hedefleyen ve insana saygı duyan kurum kurulduğu günden günümüze kadar birçok başarıyla beraberinde getirmiştir.

http://volkan.com.tr/

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım