Melodi Çikolata ile Strese Paydos

Melodi Çikolata ile strese paydos! İş stresi, sınav stresi, yetişen geciken projeler, tatlı telaşeler… Dostlarla paylaşılan tatlı sohbetlerin, hatırı kırk yıl sayılan orta, acı kahvelerin ilk akla geleni. Uzak memleketlerden gelenlerin, uzaklara gidenlerin küçük büyük sürprizi…
Bu haber 2016-12-16 23:47:17 eklenmiş ve 398 kez görüntülenmiştir.

Melodi Çikolata ile strese paydos! İş stresi, sınav stresi, yetişen geciken projeler, tatlı telaşeler… Dostlarla paylaşılan tatlı sohbetlerin, hatırı kırk yıl sayılan orta, acı kahvelerin ilk akla geleni. Uzak memleketlerden gelenlerin, uzaklara gidenlerin küçük büyük sürprizi…

Bir çikolatalık’ zaman diliminde, dostlar dertleşir, sevenler kavuşur, çocuklar sevinir. Yorgun iş saatlerinden sonra gelen bir tadımlık keyif, sınav sabahları zihin açıklığı, teneffüslerde paylaşılan tatlı anıların vazgeçilmezi, küçük büyük başarıların en lezzetli ödülü, mucize yaşamın tatlı sırrı, çikolata!

Davetsiz misafirin nasibi, çat kapı ziyaretlerin eli boş gidilmeyeni, özel günlerde heyecanı doruklara taşıyan, sevgiliyle paylaşılan küçük bir kaçamak.. Bize her şey Melodi Çikolatayı hatırlatıyor!

Bir şeyler ters gitmeye başladığında, zor anlarda, her şey üst üste gelirken, bir parça sütlü çikolata, uyandırır iç sesimizi, yaşam enerjimizi. Neyse halimiz o çıksın falımızda, diyerek kapatılan fincanın yanındadır daima bir kaşık bitter çikolata! Bayram sabahı kapı zili susmuyorsa, umut kesilmemiştir hala, kutu kutu Prestij Melodi Çikolatasından.

Her Anın Melodisi

Küçük prenseslere, tıpkı kendi gibi bir prensesten, prenseslere yakışır bir sürpriz olur daima, Prenses Badem! Bir küçük umut olur aşk acısına, kalp kırıklığına, gelecek güzel günlerin hatırına, bir parça bol fıstıklı çikolata! Yenilenmeye, canlanmaya, hayata hep güzel bakmaya, içini kıpır kıpır eden sabah güneşiyle uyanmaya benzer, yaldızlı, rengârenk, çeşit çeşit Melodi Çikolata! Soğuk kış günlerinde içimizi ısıtır, sıcacık yazı hatırlatır. Tatil ferahlığında, pembe, turuncu, beyaz.. azar azar, uzun uzun, keyif veren sevimli draje çikolatalar..

Ağızda dağılan her ısırıkta ayrı bir keyif, ayrı bir lezzet.. Kanımızı kaynatan, içimizi rahatlatan, kafamızı dağıtan, yüzümüzü güldüren, neşemizi bulduran, yürekleri aşka çağıran, keşfedilmiş en mucize iksirdir, Melodi Çikolata! Zor zamanlarda acımızı hafifleten bir teselli, küçük bir umut olur güzel günlere dair. En güzel anlara eşlik eder, şölene çevirir anı ve parlatır içimizdeki yıldızları. Her ısırıkta canlanan, coşkun nehirler gibi kana karışan bir ilaç gibi, Melodi Çikolata!  

Kutlu günlerin, mutlu anların tatlı sürprizi, Melodi Çikolata!

Ayrıca çikolatanın tadını sizlere almadan denettiren Melodi’nin bloğunu ziyaret etmek isterseniz http://blog.melodicikolata.com/ buraya davet ediyoruz.

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım