HAMİLELİKTE PÜF NOKTALARI

Hamilelik dönemlerin nasıl başladığını bulmak için doğum öncesi ve doğum sonrası adet dönemlerinin düzenli takip edilmesi gereklidir.
Bu haber 2016-12-27 01:40:12 eklenmiş ve 184 kez görüntülenmiştir.

Hamilelik dönemlerin nasıl başladığını bulmak için doğum öncesi ve doğum sonrası adet dönemlerinin düzenli takip edilmesi gereklidir. Gebe kalmaya karar veren bayanların gebelik hesaplama yapması adına sürekli güncel olarak adet ve özel gün başlangıç tarihlerini tutmaları gereklidir. Kadın hastalıkları doğum uzmanlarının da önerdikleri bu durumda kolayca gebelik hesaplaması yapılır. Tüm hafta boyunca hamilelik hesaplama yapmanıza yaracak olan adet döngü çizelgesi şu durumda çok etkilidir.

Hamilelik dönemlerinde kadınla çok sık hasta olabilirler. Mide bulantısı, kusma ve soğuk algınlığı ile birlikte gelen alerjik öksürük problemleri teşkil edebilir. Buna bağlı olarak öksürük soğuk algınlığı ve nefes darlık problemleri sürekli devam etmez. Kadınların Hamilelik dönemlerinde genelde sordukları soru nefes darlığı ve öksürük nasıl geçer sorularıdır. Şimdi sizlere bu konu ile alakalı olarak bazı noktaları anlatabiliriz. Hamileliğin günlük haftalık bazında tarihsel olarak hesaplanmasında sizlere özel form hazırlanır. Hangi gün ve ne kadar süredir hamile olduğunuzu bu sayede kolayca öğreneceksiniz.

 

Bebeğin muhtemel doğması gereken tarih hakkında ay ve gün olarak bilgi alabilirsiniz. Hamilelik dönemlerin nasıl başladığın bulmak için mutlaka sistem bilgisayar tarihininiz doğru olduğunu kontrol ettiriniz.  Gebelik hesaplamasında bilgisayar ana açılış saatinin muhakkak doğru olması gereklidir. Hamile olan bayan muhakkak bol sebze yemelidir. Hamilelik dönemleri için sizlere özel sunulan püf noktaları takip ettiğiniz sürece problem olmaz.

ETİKETLER :
Diğer SAĞLIK haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede Ajans Gazete Güncel Haberler Bulunmaktadır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA