Kefilsiz Krediler

Daha önceleri bir yakınımıza kefil olmak çok daha kolaydı ancak şimdi ise bu olay bir o kadar zorlaştı ki artık kefil bulmak kefil olmak da zor hale geldi.
Bu haber 2017-01-03 23:54:28 eklenmiş ve 247 kez görüntülenmiştir.

Daha önceleri bir yakınımıza kefil olmak çok daha kolaydı ancak şimdi ise bu olay bir o kadar zorlaştı ki artık kefil bulmak kefil olmak da zor hale geldi. Bundan dolayı bankalar kimi şartlara bakarak belli bir ücrete kadar tüketicilere kefilsiz ihtiyaç kredisi verebiliyor. Böylelikle insanlar, kefil bulmak için zor vaziyette kalmaktan kurtulup, gelir dokümanı, aylık dokümanı gibi belgeler ile gittikçe kredi çekme imkanına sahip oldu. Bankalar 50.000 TL’ye varan kredi olanağı ile kefilsiz kredi imkanı sunmaktadır.

  Kefilsiz kredi imkanı sunan bankalar bilhassa kişilerin kredi notlarına ve puanlarına bakarak kefilsiz kredi verebilmektedir. Kişinin kredi notunu ise ülkemizde KKB belirler. Kredi müracaatı yapan birinin kredi puanı yüksek ise bankadan bu krediyi kefilsiz alma imkanı daha yüksektir. Ferdin kredi notu düşük ise krediyi kefilsiz olarak alması zorlaşır zira banka kendi parasını güvende tutmak için kefalet veyahut güvence isteyebilir.

  Bankaların kefilsiz kredi verirken baktığı ehemmiyetli bir kriter de isteyen ücrettir. Kredi notu yüksek bir tüketicinin 15.000 TL’lik talebi kefilsiz alma imkanı yüksekken, düşük kredi notu olan bir tüketicinin bu miktarı alması daha düşüktür. Kredi notu düşük tüketici 5.000 TL’lik bir kefilsiz kredi’yi alma ihtimali daha yüksektir. Sizde bu ve buna benzer bir durum için kredi çekmek istiyorsanız https://kredinotutr.com sitesine gidip gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım