Bosch Markası İçin Uzman Servis Hizmeti


Bu haber 2017-01-07 13:34:38 eklenmiş ve 280 kez görüntülenmiştir.

 

            Bosch markası, beyaz eşya, soğutma ve ısıtma grubu ürünleri, ev eşyaları ve birçok elektronik cihaz üretimi ile kullanıcıların memnuniyetle tercih ettiği bir isim olmuştur. Bosch markasına yakışacak ve ürünlerin teknik diline uygun şekilde gerçekleştirilebilecek servis hizmetleri konusunda ise, firmamız sizler en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Cihazların hem bakım hem de onarım işlemleri için, Kadıköy Bosch servisi olarak destek sağlıyoruz. Günün her anı, alanında uzman ve deneyimli ekibimiz iş başındadır.

 

            Kadıköy Bosch servis hizmetleri ile cihazların tüm arızalanmaları yerinde ve en kısa süre içerisinde çözümlenir. Yedek parça kullanımında her zaman orijinal ürünler temin edilir. En uzman teknikler ve onarım uygulamaları, ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Çalışanlarımız bu alanda eğitimlerini almıştır ve tamamen doğru teknikler ile uygulama sağlar. Bosch markasının içerisinde yer alan klima, kombi, fan ve buna benzer havalandırma ürünleri için filtre onarım çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Cihazların problemi ne olursa olsun hepsi için en iyi çözüm önerisi sunulur ve kullanıcının onayı alınarak gerçekleştirilir.

 

            Onarım çalışmalarında olduğu gibi bakım işlemleri için de Acıbadem Bosch servisi çalışmaları aynı titizlikle uygulanmaktadır. Periyodik olarak cihazlarınızın bakımlarını yapıyor, bu şekilde arızalara karşı da koruma altına almış oluyoruz. Cihazlarınız ilk günkü performanslarını göstermeye devam edebilir ve temizleme işlemleri ile korunabilir. Firmamızın web sitesinden http://www.kadikoyboschservis.com/ Bosch servis olanaklarından dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Gelişmiş teknikler ve güler yüzlü hizmet anlayışımız sayesinde artık kaliteli bir servis desteğine sahipsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

ETİKETLER :
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA