Üsküdar Siemens Kaliteli Servis Desteği


Bu haber 2017-01-07 13:36:43 eklenmiş ve 316 kez görüntülenmiştir.

 

            Beyaz eşyalar her ne kadar belirli bir yıl garantisi olsa da bir dönem sonra bozulmaya uğramakta ve bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle mutlaka usta insanların bu bakım ve onarımı gerçekleştirmesi gerekmektedir. Üsküdar siemens servisi de sizlere son derece iyi bir teknik servis hizmeti sunmaktayız.

 

            Bunun yanında sizlere verdiğimiz hizmet kapsamında mutlaka bakım ve onarımını yaptığımız üründe aynı sorunun yaşanmasına izin vermiyoruz. Verdiğimiz hizmetinde garantisini vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Kaliteli bir hizmet süreci içerisinde yaşadığınız tüm donanımsal sorunlarda Üsküdar siemens servis yetkilileri sizlere en iyi şekilde destek olacaklardır. Bir sorun yaşadığınızda müşteri hizmetlerine gereken arıza kaydını bırakmanız ve bu arıza kaydı doğrultusunda personellerimizin sizlere ulaşmasını beklemeniz gerekiyor.

 

            Gün içerisinde sizinle irtibata geçen Altunizade siemens servisi yetkilileri sorunu yerinde çözmek için evinize ya da iş yerinize gelecekler eğer sorun yerinde çözülemiyorsa o zaman ürünü alarak atölyelerimizde deneyimli ustaların ellerine bırakacaklar. Burada ürün her türlü bakım ve onarımdan geçirilerek ve en kısa sürede sizlere teslim edilecektir.

           

            Ürün bakım ve onarım esnasında çıkan tüm masraflardan ve aşamalardan müşterilerimiz haberdar edilmekte ve bunun sonucunda da onay alındığı taktirde işlem yapılmaktadır. Parça değişimleri durumunda da orijinal parçalarla gereken değişimler yapılmaktadır. http://www.uskudarsiemensservis.com/ Teknik elemanlarımız yılların deneyimine ve becerisine sahip insanlar oldukları için son derece hızlı bir şekilde sorunlarınıza çözüm bulmaktadırlar.

ETİKETLER :
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım