Aracınızdan Gelen Seslere Kulak Verin

Otomobiller çok fonksiyonel bir tasarımdan ve teknik mekanizmadan oluşur. Aracı kullanırken bazı özelliklerinin çalışmadığını, yetersiz çalıştığını veya rahatsız edici sesler çıkardığını duymak mümkündür.
Bu haber 2017-01-28 21:22:24 eklenmiş ve 246 kez görüntülenmiştir.

Otomobiller çok fonksiyonel bir tasarımdan ve teknik mekanizmadan oluşur. Aracı kullanırken bazı özelliklerinin çalışmadığını, yetersiz çalıştığını veya rahatsız edici sesler çıkardığını duymak mümkündür. Motordan gelen garip sesler, subap sesi, kayış sesi ve benzeri teknik aksamlardan gelen sesler küçük veya büyük belli bir problemin kaynağını işaret edebilir. Çoğu zaman tamircilerden gelen seslere yönelik çözüm önerisi olmaz, sesler kendisini duyurmaya devam eder. Böyle bir durumda en mantıklı ve ideal yol oto ekspertiz yaptırmaktır. Ekspertiz işlemi elbette sadece araç satın alınırken yapılmaz normal zamanlarda da yaptırılabilir.

 

Ekspertiz hizmetlerinin son derece gelişmiş olması her problemin kaynağına ulaşılmasını sağlıyor. Mobil oto ekspertiz ile desteklenen hizmet, müşterinin ayağına kadar giderek istenilen raporu detaylı bir işlemden sonra çıkartıyor. Aracınızdan sebebini bilmediğiniz sesler geliyor, kaynağını bir türlü bulamıyorsanız özel indirimlere sahip oto ekspertiz fiyatları ile aracınıza teknik kontrol yaptırabilirsiniz. 

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım