Fuar Hostesi Stand Catering Manken Ajansı

2007 yılında kurulan Majeste Ajans, fuarlara hostes, açılışlara manken, lansmanlara host, katalog çekimlerine manken, televizyon dizilerine oyuncu, eventlere dansçı festival ve organizasyonlara sanatçı temin etmektedir.
Bu haber 2017-01-30 14:14:19 eklenmiş ve 239 kez görüntülenmiştir.

Majeste Ajans

Fuar Hostesi Stand Catering Manken Ajansı

 

2007 yılında kurulan Majeste Ajans, fuarlara hostes, açılışlara manken, lansmanlara host, katalog çekimlerine manken, televizyon dizilerine oyuncu, eventlere dansçı festival ve organizasyonlara sanatçı temin etmektedir. İstanbul’daki başarılarını İzmir ve Ankara’daki şubelerine yansıtmayı hedefleyen ajansımız dürüst ve ilkeli çalışmayı misyonu yurtdışında organizasyonlar düzenleyerek sektöründe lokomotif olmayı ise vizyonu edinmiştir.

Düzenleyeceğiniz etkinlik organizasyonlarında karşılama hostesi ihtiyaçlarınız için, dünya evine girecek çiftler için düzenleyeceğiniz evlilik ve düğün organizasyonlarında düğün hostesine ihtiyaçlarınız için, market, süpermarket, grosmarketlerde düzenleyeceğiniz tadım, tattırım aktivite organizasyon ve stand çalışmalarında tadım hostesi ihtiyaçlarınız için, dizi, film, sinema, klip, televizyon programı çekimlerinizde bayan oyuncu ihtiyaçlarınız için, fuar, kongre, lansman, bayii toplantısı, havalimanı karşılama, etkinlik, mihmandarlık, rehberlik, konferans, seminer, panel, sempozyum gibi organizasyonlarınızda arzu ettiğiniz dillere hakim olan tercüman fuar hostesi ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Sadece fuar hostesi temin ederek çıktığımız bu yolda sanatçı ve oyuncularla çalışma seviyesine bizi taşıyan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Ayrıca fuar catering hizmetlerinde de ciddi çalışmalarımız sayesinde, güzel bir yer edindik. Bu noktaya bizleri taşıyan tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

 

KAYNAK: www.majesteajans.com

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA