Yıldırım, İngiltere'de Eğitim Gören Öğrencileri Kabul Etti

Başbakan Yıldırım İngiltere ziyareti sona ermeden, devam eden temaslarının son gününde öğrencilerle bir araya geldi. İngiltere'nin başkenti Londra'da, Anadolu Ajansı ve TRT World'ün Genç Yetenek Geliştirme Projesi dahilinde eğitim görmekte olan öğrenciler Başbakan Yıldırım ile buluştu. Görüşme kent merkezinde bulunan Four Seasons Park Lane Otel’de basına kapalı olarak gerçekleştirildi.
Bu haber 2017-05-14 03:51:16 eklenmiş ve 158 kez görüntülenmiştir.

Başbakan Yıldırım İngiltere ziyareti sona ermeden, devam eden temaslarının son gününde öğrencilerle bir araya geldi.  İngiltere'nin başkenti Londra'da, Anadolu Ajansı ve TRT World'ün Genç Yetenek Geliştirme Projesi dahilinde eğitim görmekte olan öğrenciler Başbakan Yıldırım ile buluştu. Görüşme kent merkezinde bulunan Four Seasons Park Lane Otel’de basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

 

Katılımcı Olarak Yer Alanlar

 

Yaklaşık bir saat süren görüşmeye  TÜRKEN Vakfı İngiltere Başkanı Hakan Camuz, AA Haber Akademisi Koordinatör Yardımcısı Cihangir İşbilir, Genç Yetenek Geliştirme Projesi kapsamında İngiltere’de eğitim görmekte olan öğrenciler ile Milli Eğitim Bakanlığı bursuyla İngiltere'de eğitimine devam eden öğrenciler katıldı. Başbakan Yıldırım ile öğrencilerin teması yaklaşık bir saat sürdü.

 

Türkiye Heyeti’nden Hazır Bulunanlar

 

 

Türkiye tarafından İngiltere ziyareti için giden heyetten ise Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile Türkiye'nin Londra Büyükelçisi Abdurrahman Bilgiç de yer aldı.

ETİKETLER :
Diğer EĞİTİM haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. AjansGazete.Com Tm haklar sakldr.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA