Destici’den OHAL ve Sözcü Açıklaması

BBP lideri Mustafa Destici’nin OHAL’i desteklediği yönünde eleştirilmesi üzerine Destici Parti Genel Merkezi’nde basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulundu.
Bu haber 2017-05-25 00:00:51 eklenmiş ve 167 kez görüntülenmiştir.

BBP lideri Mustafa Destici’nin OHAL’i desteklediği yönünde eleştirilmesi üzerine Destici Parti Genel Merkezi’nde basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulundu. OHAL’in 3. Kez uzatılmasının ardından Destici OHAL’i eleştirdi ve artık bu sürece gerek kalmadığını ve kaldırılması gerektiğini düşündükleri açıklamasını yaptı. Biz bu kadar açık ve net iken aksi yönde çıkan haberleri anlayamıyorum diye de açıklamalarına ekledi.

Sözcü ve Cumhuriyet Açıklaması

Açıklamalarına devam eden BBP Başkanı Destici, bazı gazetelere yönelik terör operasyonu adı altında yürütülen soruşturmalarla ilgili de konuştu. Sözcü ve Cumhuriyet gazetelerinin herhangi bir terör örgütü ile bağlantıları varsa bu durumun araştırılması gerektiğini ve bu kapsamda soruşturma açılabileceğini söyleyen Destici, tüm bunların gazeteye yansıtılmadan ve basın özgürlüğüne dikkat edilerek yapılması gerektiği düşüncesinde olduğunu belirtti.

 

Adını bile anmak istemediği bazı basın yayın organlarının alenen terör örgütü propagandası yaptıklarını ve adı yazar olan bazı kimselerin de terör örgütü propagandası yaptığını söyleyen Destici, Türkiye’nin böyle bir şeye göz yummayacağını da söyledi.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. AjansGazete.Com Tm haklar sakldr.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA