Fakro Makalı Çatı Merdiveni


Bu haber 2017-07-20 15:59:06 eklenmiş ve 127 kez görüntülenmiştir.

Modern mimari yapılarda farklı ihtiyaçlarınız için tasarlanan çatı merdiveni özellikle metrekaresi küçük yapılar için ideal bir çözüm olacak. Asma katlı mimari yapıların artmasıyla iş yerlerinde dar alanlar için üst kata çıkışı kolaylaştırarak yer tasarrufu sağlayan çatı merdivenleri uzun yıllar kullanışlı olması ile de tercih edilecek. Estetik görünümleri ile de kullanım konforunu da beraberinde getirir.

Çatı merdiveni kullanılan yapı malzemesi ve zemin ile tavan yüksekliğine göre değişen ağırlık taşıma kapasitelerine sahiptir. Kullanıldığı ev veya iş yerlerinde kullanıcısına merdiven taşımanın zorluklarını geride bırakır.

Metal, alüminyum ve ahşap yapı malzemesi seçeneklerinde makaslı, katlanabilir, kızaklı ve buna benzer model seçenekleri bulunan çatı merdiveni modellerinin zevkinize hitap eden tasarımları ev ve iş yeri iç dekorasyonuna da katkı sağlayacak. Dikdörtgen bir kapağa yerleştirilen 3 veya 4 katlı katlanabilir özellikteki çatı merdiveni kullanılmayacağı zaman tavana sabitlenebilmektedir. Saniyeler içerisinde kullanıma hazır hale getirebileceğiniz çatı merdiveni çatıya çıkış ve iniş sonrasında kapatılarak tavana sabitlenir.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA