Güvenlik Sistemlerinde Tecrübeli Kuruluş

Elektronik güvenlik sistemleri ile ilgili güçlü bir altyapıya sahip olan ve sahip olduğu tecrübe ile birlikte müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Salt Güvenlik...
Bu haber 2017-07-21 18:43:17 eklenmiş ve 230 kez görüntülenmiştir.

            Elektronik güvenlik sistemleri ile ilgili güçlü bir altyapıya sahip olan ve sahip olduğu tecrübe ile birlikte müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Salt Güvenlik, başarmış olduğu birçok önemli proje ile sektörün en iyileri arasında yer almış ve büyük bir hızla büyümeye devam etmektedir.

 

 Acil Anons Ve Seslendirme Sistemleri

 

            Kamuya açık olan alanlarda kullanılan ve insanların olabilecek acil durumlar karşısında doğru bir şekilde yönlendirilmelerini sağlayan acil anons ve seslendirme sistemleri hastane, otel, kültür merkezi ve buna benzer birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. İsteğe göre manuel ya da otomatik ayarlanabilme özelliğine sahip olan acil anons ve seslendirme sistemleri, yangın sistemleriyle birlikte entegreli bir şekilde de çalışabilmektedir.

 

 Cctv Kamera Sistemleri

 

            Üstün güvenlik sağlayan ve 7 / 24 saat kayıt yapabilme özelliğine sahip olan cctv kamera sistemleri bu kayıtların tablet, bilgisayar ya da akıllı telefonlardan uzaktan bağlantı ile online olarak izlenebilmesine imkan tanımaktadır. Kullanılacak olan alana göre farklı kamera kasası seçeneklerine sahip olan Cctv kamera sistemleri, istenilen çözünürlükte belirlenebilmektedir.

 http://saltelektronik.com.tr/

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA