Beton Soğutma Sistemleri ve Teknikleri İnşaat Sektöründe İhtiyaç Artması ile Hızla Büyüyor !


Bu haber 2017-07-24 12:49:41 eklenmiş ve 164 kez görüntülenmiştir.

 

            Hayatın her alanında özellikle inşaat sektörünün son dönemlerde hızla artması nedeni ile ihtiyaç duyulan betonlar, özel alanlarda birçok farklı tekniklerle elde ediliyor. İnşaat alanlarındaki kullanılan betonların kalite ve üretim aşamalarında gösterilen titizliğe muhafazaya göre kısım kısım ayrılıyor. Peki, beton sistemlerinde en sık dikkat edilmesi gerekenler nedir?

 

            Üretilen betonun kalitesini birçok yönde etkileyen sıcaklık derecesi, beton sistemlerinin muhafaza edilmesi için en önemli etkenlerin başında geliyor. Düzenli olarak sıcaklığa karşı korunması ve muhafaza edilmesi için sistemlerin başında beton soğutma sistemleri geliyor. Teknik açıdan betonun sıcaklığa karşı maruz kalarak kalitesini yitirmemesi için kullanılmaktır. Çünkü hayatın devam etmesi için yoğunlaşan inşaat sektörü, kaliteli beton malzemesi kullanması ile sağlıklı ve dayanıklı binalar icra etmektedir. Termodizayn Beton Soğutma Sistemleri tercih edilmesi ve kullanılmasının başında gelen nedenler ise;

 

 - Betonun sıcaktan meydana gelen kıvamındaki bozulmaların önüne geçmek,

 - Beton terleme süresi işleyişin tam aksine ilerleme gösterir,

 - Hava içerisindeki kontrol zorlaşmasının önüne geçmektedir.

 

            Soğutma gruplarından biri olan Termodizayn Chiller Sistemi sağlıklı beton üretimine en iyi yararı sağlıyor. Sistemin daha çok endüstriyel ortamlarda kullanılmak amaçlı bir cihaz olduğu biliniyor. Hızlı kurulum ve montaj özelliği ise sistemi çok ayrı bir yere taşıyor. Sektörde en sağlıklı ve kolay kullanımı ile en tercih edilen sistemler arasında yer alan Termodizayn Chiller Sistemi çevre dostu ve insan sağlığına zarar vermeyen bir gaz sistemi ile çalışıyor.

 

            Tonlarca ağırlığı ve üretim kapasitesi ile soğutma sistemleri arasında yerini alan Termodizayn Yaprak Buz Makinası sektör devleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri oluyor. Tatlı su hacmi ile çalışan dâhice bir sistem olarak soğutma aracı, endüstriyel alanlarda en uzun süre korunmanın sağlanması için tercih ediliyor.

 

            Hijyenik buz ürete sistem sürekli çalışır duruma uygun olarak hiç durmadan buz üretiyor. Avrupa'nın en yüksek kaliteye sahip sistemleri arasında yer alan yaprak buz makinası sistemi, içeriğinde ürettiği buzu, çelik ve paslanmaz bıçağı ile keserek elde ediliyor. Boyalı çelikten elde edilen gövdesi ile soğutma ve muhafaza sağlama alanında lider bir kaliteye sahip olarak üretim sağlıyor.

 

 

ETİKETLER :
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

film izle online film izle hd film izle biyografi film izle çizgi film izle drama film izle fantezi film izle gelecek film izle gerilim film izle gizemli film izle imdb 7 film izle komedi film izle korku film izle kovboy film izle macera film izle
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA