Led Ve Paneller

Bildiğiniz üzere sitemizde birçok panel, led ve spotlar bulunmaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli içerik veya hizmet olduğu için bazı ürünlerimiz hakkında kısa bilgiler vereceğiz.
Bu haber 2017-07-26 12:08:56 eklenmiş ve 148 kez görüntülenmiştir.

Novi Elektronik Ürünlerimiz Hakkında

 

            Bildiğiniz üzere sitemizde birçok panel, led ve spotlar bulunmaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli içerik veya hizmet olduğu için bazı ürünlerimiz hakkında kısa bilgiler vereceğiz. led olarak şerit led, led panel, ray spot gibi ürünlerimiz bulunmaktadır. Ancak bu yazıda novi led olarak bizler led ürününün yanında kullanılan bazı araçlar ve sitemizdeki bazı ürünler hakkında bilgiler vereceğiz.

 

            Led Bant Armatür: Led bant armatür, 60 cm boyundadır. 18 watt ve 36 watt seçenekleri ile birlikte gelmektedir. Ortamı aydınlatma konusunda oldukça başarılıdır.

 

            Adaptör: Led konusunda olmazsa olmazımız adaptör ürünleridir. Plastik adaptörler bulunmaktadır. 5 watt ile 12 watt arasında değişmektedir. Ürünlerin çok yönlü oluşuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

 

            P10 Panel: P10 Paneller, renkli ve renksiz seçeneği ile birlikte gelmektedirler. Renk konusunda oldukça çeşitlidir. Boyu veya ebatlarına göre fiyatları değişebilmektedir.

 

            Led Kontrol Kartı: Led kontrol kartları, bu kartların arasında Wi-Fi kontrol kartı bulunmaktadır. Çok yönlü oluşuna göre fiyatları değişmektedir.

 

            Bu ürünlerimiz bir tek Türkiye'de değil tüm Avrupa'daki müşterilere ürün sağlamaktadır. Led konusunda uzmanlaşmış bir yapıda olduğumuz için firmamız 2016 yılında faaliyetlere başlamıştır.

http://www.novielektronik.com/

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA