Adresten Adrese Uçak Kargo

Adresten Adrese Uçak KargoGünümüz koşullarında bir yerden bir yere kargo taşıması yapmak zor değildir. Ancak taşıma için ülkeden ülkeye geçiş var ise, yurtdışı kargo hizmetlerinin en hızlı ve hiç vakit kaybı olmadan nasıl gerçekleştiğini bilmek gerekir.
Bu haber 2017-07-25 17:23:28 eklenmiş ve 161 kez görüntülenmiştir.

Günümüz koşullarında bir yerden bir yere kargo taşıması yapmak zor değildir. Ancak taşıma için ülkeden ülkeye geçiş var ise, yurtdışı kargohizmetlerinin en hızlı ve hiç vakit kaybı olmadan nasıl gerçekleştiğini bilmek gerekir. Aynı gün içinde kargo garantisi ve güvencesi ile hava kargo hizmetlerinden yaralanmalısınız.

Hava kargo imkanlarını değerlendirmeniz ve kargonuzun uçak ile taşıması için yurt dışında yapılmasına gerek yoktur. Yurt içinde de, şehirlerarası olarak hava kargo hizmetini kullanabilirsiniz. Birçok kargo firmasının kargo uçağı bulunduğu gibi, aynı şekilde birçok hava yolu şirketinin de kargo uçakları bulunmaktadır. Size ve bütçenize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Bunun yanında her firmanın kargonuzun ağırlığı, boyutu ya da kargonuzun karşı tarafa ulaşma aciliyeti gibi özel durumlarda geliştirdiği hizmet seçenekleri farklıdır. Kargonuzu en güvenli şekilde taşıyacağınızı düşündüğünüz şirketi ve onların sizin için geliştirdiği uygun fiyatlı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Uçak kargo hizmeti kullanılarak taşınmasını istediğiniz kargonuz size ait hafif ya da ağır, büyük ya da küçük kişisel eşyalarınız olabilir, uzaktan yaptığınız bir alışveriş sonucu taşınmasını istediğin bir ihtiyacınız olabilir, ülkeden ülkeye ya da şehirden şehre taşınacak canlı hayvanınız olabilir. Yahut yine size ait özel bilgilerin bulunduğu dokümanlarınız, evraklarınız ya da belgeleriniz olabilir. Kargonuza uçak yolu ile taşıma sırasında hiçbir zararın gelmeyeceğini aksine size özel bir çok avantajı olacağını bilmelisiniz.

Taşınmasını istediğiniz eşyalarınız ya da bilgilerinizin bir an önce adresine ulaşması, bu hizmetin çok hızlı olması sizin için ekstra önemli ise bunu belirtirsiniz. Belirttiğiniz takdirde bulunduğunuz adresten kargonuzu alacak birbirinden farklı seçeneklere sahip, birçok kargo şirketi bulabilirsiniz. Yan her zaman,yurt dışı kargohizmetinden yararlanmanız için kargonuzu kendiniz hava yoluna kadar götürmek zorunda da değilsiniz. Ya da aynı şekilde yurt dışı ve yurt içinden beklediğiniz bir kargonun, uçak kargo ile şehrinize ulaştıktan sonra adresinize getirilmesini talep edebilirsiniz. Kargonuz uçaktan alındıktan sonra adresinize kurye ile en hızlı şekilde ulaştırılacaktır.

Uçak Kargo Kolaylıkları

Kargonuzun adresten adrese en hızlı şekilde önce kurye sonra hava kargo yoluyla taşınabilmesi zaman kazanmak açısından oldukça önemlidir. uçak kargove hava yolu kullanarak taşınan tüm kargolarda tamamen sizin zaman kaybetmemeniz, kargonuzun elinize ya da ulaşmasını istediğiniz adrese en kısa şekilde gönderilmesi gibi sebeplerden dolayı geliştirilen bir sürü kolaylık vardır.

Oldukça avantajlı gönderim ücretleri ile kargonuzu taşınabilecek en hızlı yolla taşıtabilirsiniz. Özellikle evrak ve doküman teslimatı konusunda paketlerin hafif olması dolayısı ile oldukça pratik bir taşıma yöntemidir. Tabi ki ağır ve büyük paketlerin yanında evrak, dosya ya da dokümanlarınız taşınırken sizden çok az bir ücret istenecektir. Bu ücretleri hava taşımacılığı yapan firmalar arasında karşılaştırır size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Uçak Kargo Yapılan Ülkeler

Her firmanın yurt dışı kargo için hizmetlerini uzandırdığı ülke sayısı farklıdır. Aynı şekilde Türkiye içinde de hava kargo hizmetlerinin ulaşabildiği şehir sayısı firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Ancak tüm firmalar arasında ortak bir noktadan söz edecek olursak, bu da hizmetlerin ulaştığı ülke ve şehir sayısının her birinde, günden güne arttığıdır.

Günümüzde Türkiye’den yurt dışına gidebilecek kargolarınız için seçebileceğiniz ülkeler; Japonya, Kırgızistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Gürcistan, İspanya, İtalya, İsviçre, İsveç, Belçika, Hollanda, Katar, Bahreyn, Ürdün, Suudi Arabistan, Kuveyt, Hindistan, İngiltere, Amerika, Almanya, İsrail, İran, Irak, Nepal, Libya, Hong Kong, Mısır ve Çin olarak sayılabilir. Ancak tabi ki bu ülkelerin sayısı günden güne değişecektir.

Kargo Takibi

Uçakla kargo ile taşınan paketlerinizi tıpkı kara yolu ile taşınan kargolarınızda olduğu gibi takip edebilirsiniz. Kargonuzun nerede olduğunu, paketinizi gönderdiğiniz kargo şirketinin internet sitesi ya da size iletişim olanakları olarak sunulan e-mail, telefon numarası gibi adresleri kullanarak öğrenebilirsiniz.

Almanya Adresten Adrese Kargo Kampanyası

Almanya ülkesine 100 kilogram ile 50 kg arası adres teslimi 3,50 euro ‘dur. Müşterinin adresinden kargo gönderisi teslim alınıp İstanbul merkez ofisimize işlem görmesi için getirilir. Merkez ofiste kontrol aşamasından sonra çıkış yapacağı Almanya ülkesi için belgeleri düzenlenir ve ilk çıkış yapacak kargo uçağımıza sevkiyatı gerçekleştirilir. Almanya kargo farkıyla ilgili ülkeye gelen kargo gümrük memurlarının yapacağı kontrolden sonra firmamız bünyesinde hizmet veren dağıtıcıya teslim edilir.

Şirketimizin iş birlikteliği yaptığı dağıtıcı çok kısa süre içinde alıcıya kargosunu teslim eder ve merkez ofise bilgi verir. Daha sonra göndericiye kısa sms, telefon ve mail yoluyla teslim bilgileri iletilir.

Website: http://www.yurtdisikargo.org
İletişim Numaraları: 0212 221 00 46 - 0538 255 22 22
Adres Bilgileri: Perpa Ticaret Merkezi A/Blok Kat:6 No:598 Şişli | İSTANBUL

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

film izle online film izle hd film izle biyografi film izle çizgi film izle drama film izle fantezi film izle gelecek film izle gerilim film izle gizemli film izle imdb 7 film izle komedi film izle korku film izle kovboy film izle macera film izle
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA