OP.DR.GÖKHAN HAYTOĞLU

Estetik adına her türlü ihtiyacınıza kesin çözümler sunan Op.Dr.Gökhan HAYTOĞLU, sıkıntılarınızdan kısa sürede kurtulmanızı ve özgüveninizi yeniden kazanabilmeniz için istediğiniz her alanda estetik hizmeti vermektedir.
Bu haber 2017-07-29 20:58:18 eklenmiş ve 147 kez görüntülenmiştir.

Estetik adına her türlü ihtiyacınıza kesin çözümler sunan Op.Dr.Gökhan HAYTOĞLU, sıkıntılarınızdan kısa sürede kurtulmanızı ve özgüveninizi yeniden kazanabilmeniz için istediğiniz her alanda estetik hizmeti vermektedir.

Aşırı karın sarkması nedeniyle ön tarafımızda kilolarca yük taşımak zorunda kalırız. Bir çok yöntem uygular, aylarca emek veririz kilolarımızdan kurtulabiliriz ancak bir türlü karın sarkması olayına çözüm bulamayız. Daha çok bayanlarda olan bu durum karın germe işlemi ile son bulmaktadır. 

Hamilelik boyunca karın bölgesinde meydana gelen genişleme hamilelik sonucunda bir nebze azalır. Bir kese kağıdına benzetmek gerekirse, içine bir takım malzemeler koyduğunuzda ne kadar şişerse, içerisindekileri aldığınız da o kadar dayanıksız olurlar ve yere doğru sarkarlar. Bazıları için insan vücudu da bu şekildedir.

Hamilelik döneminde meydana gelen genişleme hamilelik sonrasında içerisinden atılan bir takım şeyler nedeniyle boşalır ve göbek deliğine doğru sarkmalar meydana gelir. Bu durum aşırı kilolurın kilolarından kurtulduktan sonraki dönemi için de geçerlidir. Bu duruma çözüm karın germe estetiği yaptırmaktır. Eğer sarkmalar göbek deliğinize ulaşmayacak kadar az ise mini karın estetiği denilen işlem uygulanmaktadır. Bu işlem ile en geç 1 yıl içerisinde tamamen istediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz. Ameliyat zor değildir ancak ilk 10 gün çok dikkat edilmesi gerekir. Daha sonra normal hayata dönmek mümkündür. Hastanın durumuna göre 1 ya da 2 gün hastanede tutulabilirsiniz.

Hamilelik sonrası ortaya çıkan fiziksel bozukluklardan birisi de aşırı meme büyümesi olayıdır. Bu olaya çözüm de meme estetiği ile sağlanmaktadır. Meme estetiği çok büyük ya da çok küçük memeler üzerinde uygulanır. Nasıl bir tedavi uygulanması gerektiği muayene sonrasında planlanır. Ülkemizde genetik olarak kadınların memeleri büyüktür. Bu nedenle hamilelik sonrasında iyice büyüyen memeler için meme küçültme ameliyatı ülkemizde çok kez rastlanan bir durumdur. Meme küçültme ameliyatında kişinin memesindeki fazla dokular herhangi bir zarar verilmeden temizlenmektedir.

 

Yıllardır bu sektörde hizmet sunan Op.Dr.Gökhan HAYTOĞLU tüm estetik ihtiyaçlarınızda sizlerin hizmetinizdedir. İhtiyacınız olan her türlü estetik için www.gokhanhaytoglu.com web sitesini ziyaret ediniz.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

film izle online film izle hd film izle biyografi film izle çizgi film izle drama film izle fantezi film izle gelecek film izle gerilim film izle gizemli film izle imdb 7 film izle komedi film izle korku film izle kovboy film izle macera film izle
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA