Kurban Bağışı, Veren El Alan Elden Üstündür !

Kurban Bağışı; Veren El, Alan Elden Üstündür !
Bu haber 2017-08-04 15:02:52 eklenmiş ve 163 kez görüntülenmiştir.

İslam aleminin sevinç dolduğu KurbanBayramı bu sene 31 Ağustos ve 4 Eylül 2017 arasında olacaktır. Müslümanların Allah için kurban keserek imanlarını kuvvetlendirdiği bu bayram aynı zamanda muhtaç kişilerinde sevindiği bayramdır. Paylaşmanın hat safhalara geldiği bu bayram çocukların sevinci ile ihtiyaç sahiplerinin sevinçlerinin birleştiği bir bayramdır. Günümüzde insanlar kendi kestikleri kurbanlar dışında da kurban keserek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak istemektedir. Ancak tek başına yapılması zor bir iş olduğu gibi kurban bağışı yapmak istemektedir. Bu durumda Vuslat Derneği olarak bizler devreye girmekteyiz. Uzun yıllardır sağlam çalışma sistemimiz sayesinde 30 ülkeden bağış alan derneğimiz bu senede sizlerin yanındadır.

Vuslat Derneği, 2005 yılından bu yana köklü bir geçmişe sahip olması ve İslami kesim, gerçek ihtiyaç sahiplerine dağıtım gibi konularda çok titiz davranması ile sorunsuz çalışmaktadır. Ülkemizden bağış yapmak isteyen kişiler için 2017 kurban bağışı fiyatı 600 lira olarak belirleyen derneğimiz, yurtdışından kurban bağışı yapmak isteyenler içinse 400 lira olarak bağış fiyatlarını belirlemiştir. Ödeme kolaylığı olarak dernek merkezimizi ziyaret ederek ödeme gerçekleştirebileceğiniz gibi, banka, posta çeki gibi ödeme kanalları ile bağışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kurbanlar, İslam kuralarına göre kurban olma özelliğine göre seçilir ve İslami kesim kurallarına uyularak kesim işlemleri yapılmaktadır. Bağışlarınız sonrasında kurbanınızın kesildiği bilgileri sizlere iletilerek bağışınızın yerine getirilmesi ve ardından da ihtiyaç sahiplerine dağıtılması gerçekleştirerek bu senede bağışlarınızı doğru bir şekilde yapılması sağlanmaktadır.0212 659 28 80 numaralı telefon ile bizlere ulaşarak gerekli olan bütün detayları öğrenebilirsiniz.

Sitemiz: vuslat.org.tr

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

film izle online film izle hd film izle biyografi film izle çizgi film izle drama film izle fantezi film izle gelecek film izle gerilim film izle gizemli film izle imdb 7 film izle komedi film izle korku film izle kovboy film izle macera film izle
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA