Protin Tozu Satışında Güvenilir Adres

Müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetler sunan aminocu başarılı ürünleri ile sporcuların bir numaralı tercihleri arasında yer almaya devam etmektedir.
Bu haber 2017-08-10 02:50:31 eklenmiş ve 134 kez görüntülenmiştir.

           Müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetler sunan aminocu başarılı ürünleri ile sporcuların bir numaralı tercihleri arasında yer almaya devam etmektedir.

 

 Protein Tozu:

 

            Sporcular için çok önemli bir yeter sahip olan ve ihtiyaca göre farklı dozlarda kullanılan protein tozu neredeyse tüm sporcular için kullanılmaktadır. Protein tozunu kullanacak olanların öncesinde mutlaka içeriğini okuması ve içerisindeki protein ile mineral miktarına göre satın alması gerekmektedir. Özelliklerine göre fiyatı değişen optimum protein tozu farklı seçenekleri ile birlikte satışa sunulmaktadır.

 

            Whey protein tozu sporcuların en çok kullandığı ürünler arasında yer alır ve peynir altı suyu diye de bilinir. Sindiriminin çok daha hızlı olması ve kolayca kana karışması nedeniyle tercih edile. Whey protein, daha çok antrenman sonrasında kullanılır. Kazein proteine tozu ise tam tersi daha yavaş sindirilmekte ve daha çok yatmadan önce kullanılmaktadır.

 

 L Carnitine:

 

            Vitamine benzeyen ve vücudun enerji üretmesine önemli etkisi olan l carnitine kilo kaybını destekleme özelliğine sahiptir. Yağ asidinin içindeki yağı parçalayan ve enerjiye dönüştüren carnitine, yağ asidinin mitokondriye daha kolay nüfus etmesini sağlamaktadır.

 http://www.aminocu.com/

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA