Neden Epoksi Kaplama Tercih Edilmelidir?

Epoksi kaplama genellikle iş yerlerinde kullanılan ve kolay kolay kirlenmeyen zemin kaplamasıdır. Bu epoksi zemin çalışanlar için hem sterildir hem de temizlenmesi oldukça kolaydır.
Bu haber 2017-08-12 00:25:56 eklenmiş ve 294 kez görüntülenmiştir.

            Epoksi kaplama genellikle iş yerlerinde kullanılan ve kolay kolay kirlenmeyen zemin kaplamasıdır. Bu epoksi zemin çalışanlar için hem sterildir hem de temizlenmesi oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra artık ev zeminlerinde de kullanılan epoksi kaplama parke gibi kullanışsız zemin kaplamaların yerini almıştır. Ayrıca epoksi boya ile kaplama yenilenmeden boyanarak ilk alınan haline getirilebilir. Bu nedenle kullanım kolaylığı kaplayan bu zemini tercih etmek akıllıcadır.

 

 Nerelerde Kullanılır?

 

            Steril bir ortamda çalışmak ve girinti çıkıntının olmadığı bir zemin arıyorsanız kesinlikle seçmeniz gereken zemin kaplamasıdır. Örneğin; çalıştığınız ortam bir laboratuar ve kesinlikle istediğiniz yer kolay temizlenen ve bakteri üretmeyen bir yüzey ise bunu tercih etmelisiniz. Evinizde temiz ve kolay temizlenen bir zemin isterseniz de bu yüzeyi tercih etmelisiniz.

 

            Parkeler gibi kolaylıkla çizilmeyen ve zarar görmeyen bu zemininin eskimesi durumunda ise epoksi boya ile ilk kaplandığı gün gibi temiz bir kaplamaya sahip olursunuz. Eğer çocuklarınız varsa ve gerçekten kirletmeyi çok seviyorsa bu zeminden sonra temizlemenin verdiği kolaylıkla artık diğer tüm zeminlerinizi de epoksi ile kaplamak isteyebilirsin

 http://www.ozerepoksi.com/

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım