En İyi Muhafazakar Oteller

Dinimize göre nefsimizin isteklerine hizmet etmek yerine onun hukukunu korumak zorundayız. Ancak nefsimizi terbiye ederken de günlük işlerimizi ve planlarımızı yapmaktan vazgeçmemeliyiz.
Bu haber 2017-08-12 18:57:26 eklenmiş ve 148 kez görüntülenmiştir.

Dinimize göre nefsimizin isteklerine hizmet etmek yerine onun hukukunu korumak zorundayız. Ancak nefsimizi terbiye ederken de günlük işlerimizi ve planlarımızı yapmaktan vazgeçmemeliyiz. Bu nedenle yolda yürürken, işlerimizi yaparken, evimizdeki huzuru sağlarken allah bizlere ne kadar yakınsa Yaz Tatili planımızda gittiğimiz tatilde de o kadar yakındır. İşte bu sebeptendir ki muhafazakar oteller de konseptlerini bu bağlamda şekillendirmektedir.

Antalya, Fethiye, Bodrum, Marmaris gibi bir çok tatil bölgesinde bulunan oteller bu konsepte geçmeye başladılar. Herşey dahil islami oteller seçeneğinin zenginleştiği son yıllarda bir o kadar da bu otellere gelen tatilci kitlesi artmaktadır.

Hepimizin isteği olan huzur dolu bir tatil yapmanın keyfi artık muhafazakar ailelere de hitap etmektedir. Hatta son zamanlarda sektörde yapılan araştırmalara göre sadece oteller değil turizm bölgelerinde bulunan aktivite firmaları da bu konsepte özel aktivite paketleri hazırladıkları görülmektedir.

 

Mesela Fethiye bölgesine tatile geldiğiniz zaman olmazsa olmazlardan bir tanesi olan Ölüdeniz Yamaç Paraşütü aktivitesini yapmak istediğinizde bayanlara özel sadece bayan pilotlar hizmet vermektedir. Yada bir günlük gezi teknesi ile tura çıkacağınızda sadece muhafazakar ailelere hitap eden özel tekne turları karşımıza çıkmaktadır.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım