Burun Estetiği Ve Ameliyatında En Çok Tercih Edilen Doktor Eyüp Bozkurt


Bu haber 2017-08-21 21:00:03 eklenmiş ve 137 kez görüntülenmiştir.

Burun Estetiği Ve Ameliyatında En Çok Tercih Edilen Doktor Eyüp Bozkurt

Günümüzde insanların birçoğu dışarıdan bakıldığında doğal güzelliğinin yanı sıra karizmatik görünebilmeyi de istemektedir. Bunu tetikleyen burun estetiği yüz şeklini belirleyen hatların aynı eşdeğerde güzelliğini yansıtmalıdır. Kaşlar, gözler, kulaklar, dudaklar ve çene yapısı birbirini tamamlayan oval bir çember niteliğinde görüntünün asıl uzuvlarını oluşturmaktadır. Bu durumda eşitliği sağlamayan bir takım görünüm bozuklukları ile gereğinden büyük ya da çok fazla düşük şekillerde olabilmektedir. Yüz tipini olduğundan daha farklı gösteren sebepler doğuştan veya zaman içerisinde geçirilen travmalardan kaynaklanabilir. Bu tarz durumlarda devreye giren estetik cerrahi ile biçimsiz görüntü algısını bırakan organlarınızın yeniden şekillini kazanmasına yardımcı olarak, değişim imkanı sunmaktadır. Bu tür girişimlerin sadece estetik cerrahi alanında uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Burun ameliyatı ciddi bir işlem olmakla beraber yüz çizginizin hasar bırakılmadan değişmesine yöneliktir. Bunun için muhakkak iyi bir araştırma yapmalısınız veya daha önce ameliyat geçirmiş kişilerden öneri almalısınız. Çünkü asılsız belgeler ile tıp bilgisi olmayan ve merkezi işletim yerine sahip olmayan kişiler de yetkisiz işlem çabasındadır. Bundan dolayı estetik, ameliyatı düşünüyorsanız, tam teferruatlı uygulamaların dahilinde ve uzmanların gözetiminde olarak işlemlerinizi yaptırmanız ve sizleri hiç kimsenin bu konuda yanıltmasına izin vermemelisiniz.

Burun Estetiği Hangi Koşullarda Yapılmalıdır?

Burun sağlığı nefes alıp, vermede en temel etken olduğundan dolayı rahatsızlıkların yaşanması veya yüz tipine uygunluğu tartışılır durumdaki insanların, burun estetiği gerekliliği duyması ile operasyona yönelmeleri söz konusudur. Çünkü bir kişinin burun yapısı, yüz dokusu ile uyuşmuyorsa, kalkık ya da küçük olarak hoş görünmüyorsa ki genellikle bu şekiller solunumu zorlayabiliyor. Bu nedenler ile insanlar daha çok huzursuz oluyor. Estetik girişimler ile mutsuzluk veren yanlarınızın şeklini cerrahi uzmanların düzeltmesi ve yenilemesi, isteğinize bağlı gelişiyor. Bu sayede yapılan işlemler ile en doğru şeklin yüz hatlarına yansıması ve içten gülümsemeler sağlanabiliyor. Bunun için burun ameliyatı olmak isteyenler, operasyonu sağlayacak doktorun cerrahi alanda ve sağlık koşulları içerisinde işlem gerçekleştirmelidir. Dolayısıyla teşekküllü bir hastane ortamında sunulan işlemlerin doğal güzelliği çarpıtmaması ve tıbbı malzemeler ile yapılması gerekmektedir.

Burun Ameliyatı İçin Doktor Seçiminin Önemi

Burun ameliyatı alanında uzman doktor seçiminiz, yüz hatlarınızı sizin istediğiniz ölçüde ele alan ve tam ilgi gösterenler tarafından yapılması oldukça önem gerektirir. Yaptığınız tercihlerin doğrultusunda hekimin işlemleri olumlu sonuçlar verecektir. Bunun dışında uygulama gerçekleştirilir ise, hasta olan kişinin moralinin düşmesi kaçınılmazdır. Bu yüzden estetik yaptıracak kişi günler öncesinden doktorunun hastaları ile iletişime geçmesi ve işlemleri nasıl yürüttüğünün bilgisini bire bir konuşmalar ile öğrenmeli ya da referans alması gerekir. Sizlere önerilen bildirileri dikkate alarak, estetik ameliyatına karar vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde estetiğin geri dönüşü imkansız olan kalıtsal rahatsızlar verebilir. Burun estetiği konusu son derece önemli olarak, işin uzmanını bulmanız gerekmektedir. Eğer ameliyata karar verdiyseniz, internet üzerinden www.dreyupbozkurt.com adresini ziyaret ederek, sitesinde hastalarının görüşlerini ve referanslarını inceleyerek seçiminizi yapmalısınız.

Antalya Burun estetiği, ilk görüşmede düşüncelerin ve sizlere uygun olan işlemin bilgisayar görselleri ile çizimi sağlanarak, istenilen burun ortaya çıkartılıyor. Burun ameliyatı genel anestezi veya lokal anestezi altında uygulanabiliyor. Ameliyat esnasında sizlere eşlik eden, alanında tecrübeli hekim ve yardımcı hemşireleri olmaktadır. Tüm işlemlerin bitiminde morarma ve şişliklerin veya sızının kolay atlatılması için doktor tavsiyeleriyle tedavilerinin uygulanması gerekir. Estetik işlemlerinizi en iyi ve hesaplı olarak sunmaktalar. Bunun için www.dreyupbozkurt.com adresine girmeniz ile iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sitedeki hizmetlere göz atmadan, ameliyat kararı vermeyin.        

 

 

ETİKETLER :
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım