3d modelleme nedir ?


Bu haber 2017-08-22 13:53:39 eklenmiş ve 112 kez görüntülenmiştir.

 

3d modelleme nedir ? Belirli modeller belirli cisimler sanal ortam içerisinde ölçülü bir şekilde 3 boyutlu hem derinlik hemde dışdan çizilmesine verilen genel isimdir. 3D modelleme konusunda çok fazla çizim seçeneceğiniz olacaktır bunların yanında profesyonel olarak bu işi yapan ve eli gerçekten hızlı olan 3d modelleme uzmanları vardır.
Şimdi bu 3d modelleme konusunda sizlere biraz bilgi vermek istiyorum ; 3d modelleme artık inşaat şirketleri ve tadilat şirketleri hatta mobilya şirketleri için vazgeçilmez bir şey oldu. Çünki hem müşteri ne çıkacağını önceden görmek istiyor hemde şirketler ne yapacaklarını 3 boyutlu olarak görmek istiyor hal böyle olunca 3d modellemenin gelişmesi daha hızlı oldu.

3d modelleme şirketlerinin avantajları nelerdir?

Bu şirketlerin işi gücü 3d modellemedir. Bu nedenledir ki işi uzmanını bırakmak her zaman en mantıklısı olacaktır. Çünki amatör birisine böyle bir işi teslim ederseniz hem paranız boşa gider hemde zamanınız boşa gider. En mantıklısı referansı bol olan ve işini hızlı teslim eden bir 3d modelleme şirketi bulmak olacaktır.

Hangi şirket iyidir?

Biz 5 farklı şirketten teklif aldık ama bu tekliflerden bir tanesi iyi geldi hemde baya çok referansları mevcut. Bu nedenle Gara Design şirketini belirledik anlaştık. İlk ödemeyi yaptık onlar işi hızlıca yaptı ardından 2 adet revize istedik bu istekleride sorunsuz olarak yaptılar.Son kalan ödemeyi yaptık ve renderları yani çizimleri teslim aldık. Tabi çizimler büyük oluyor bunları dvd veya cd ile teslim alırsanız daha iyi olur hemde her zaman bir yedeğiniz olmuş olur.

Öneri şirket:

garadesign.com

garadesign.com

ETİKETLER :
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım