Kadıköy Yurtları Hizmetinizde

Ailelerinizi gözü arkada bırakmamak için, okula yakın seçeceğiniz yurtlar önemlidir. Hem ortamı, hem oda rahatlığı, hem de güvenirlik içeren binası olmalı ki ailelerinizi merak ettirecek bir durum yaşamayasınız.
Bu haber 2017-08-23 03:01:06 eklenmiş ve 130 kez görüntülenmiştir.

Kadıköy Yurtları Sizi Bekliyor

 

            Ailelerinizi gözü arkada bırakmamak için, okula yakın seçeceğiniz yurtlar önemlidir. Hem ortamı, hem oda rahatlığı, hem de güvenirlik içeren binası olmalı ki ailelerinizi merak ettirecek bir durum yaşamayasınız. Kadıköy'de güzel bir bina içerisinde Kadıköy kız öğrenci yurtları her zaman hizmetinize karşılık veriyor. Yurda gidin, görün ve vazgeçemeyeceğinizi bilin. Çocuklarınız için en iyisini karar vereceğinizden emin olunduğu için, Kadıköy yurt çeşitli özellikleriyle sizlerin gönlünü ferahlatıyor.

 

 Yurdun İçerisindeki Ayrıcalıklar

 

            Ders çalışmanın önemini iyi kavrayan Kadıköy kız yurtları, etüd odası sayesinde çalışmalarınızı güçlendirmenizi sağlıyor. Rahatlamak, sağlıklı yaşamak, kirlerinizden arınmak için spor salonu ve sauna ile yurttaki öğrencilere oldukça geniş imkanlar sunuluyor. Ücretli kafeterya ile sabahlara kadar ders çalıştığınızda acıkmadan ve susamadan dersinize adapte olabiliyorsunuz.

 

            Çamaşır odası ile kirli çamaşırlarınızı temiz ortamda yıkayabiliyor, ütü sayesinde kırışık izleri olmayan kıyafetlerle dışarı rahatlıkla çıkabiliyorsunuz. Her odada bulunan banyo ve wc sizlere büyük rahatlık sağlamış oluyor. Banyo sırası beklemeye bu sayede son veriliyor. İstediğiniz yere, istediğiniz saatte yetişmenizde bir engel bulunmamış oluyor.

 http://www.istanbulgazikizyurdu.com/

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım