Celalettin Hakan Katırcı’nın yaptığı ticari hamleler

Celalettin Hakan Katırcı’nın yaptığı ticari hamleler başarıyı getirmiştir. Celalettin Hakan Katırcı yaptığı yatırımlar ve ticari kalkınmalarla ülke ekonomisine büyük ölçüde katkı sağlamıştır.
Bu haber 2017-08-24 17:02:51 eklenmiş ve 166 kez görüntülenmiştir.

Celalettin Hakan Katırcı’nın yaptığı ticari hamleler başarıyı getirmiştir

 

Son dönemlerde Konya’da ve Türkiye’de önemli isimler arasında yer almayı başaran Celalettin Hakan Katırcı yaptığı yatırımlar ve ticari kalkınmalarla ülke ekonomisine büyük ölçüde katkı sağlamıştır. Yapı sektöründe iddialı bir firma olan Mekpan Panel yönetim kurulu başkanı olan Celalettin Hakan Katırcı sektörde yakaladıkları başarının zaman içinde devamlı olarak arttığını dile getirmiştir. Teknoloji ile barışık olarak ilerledikleri bu yolda her imkandan olabildiğince fazla yararlanmaya özen göstermiştir.

 

 

Türkiye’de tanınan yapı inşaat sektörünün önemli ismi olan Mekpan Panel yönetim kurulu başkanı Celalettin Hakan Katırcı yenilikçi düşünce sistemi ile gericiliği arka plana atmış ve gelişen dünyaya büyük ölçüde ayak uydurarak ilerleyişini hızlı bir şekilde sürdürmeyi başarmıştır. Ayrıca en önemli şey olan kaliteyi de yaptığı işlerde hep ön planda tutmayı başararak saygınlığını artırmıştır. 

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım