Burun Estetiğinde Nasıl Bir Yol İzlenir?

Gerekli muayenelerden sonra burun estetiği ameliyatına karar verilen durumlarda öncelikli olarak kemik ve yüz yapısına uygun burun şekli bilgisayar ortamında detaylandırılır.
Bu haber 2017-08-25 13:14:41 eklenmiş ve 155 kez görüntülenmiştir.

            Gerekli muayenelerden sonra burun estetiği ameliyatına karar verilen durumlarda öncelikli olarak kemik ve yüz yapısına uygun burun şekli bilgisayar ortamında detaylandırılır. Yeni burun şekli kişinin yüzüne bilgisayar taraması sayesinde sabitlenir ve burun estetiği için kişi onayı alınır. Burun ameliyatının derinliğine göre genel veya lokal anestezi yapılmaktadır. Fakat, kemik yapısı ile ilgili estetik ameliyatlarda genel anesteziye başvurulmaktadır. Yine kemik dokusu ile alakası burun ameliyatı işlemlerinde açık ameliyat yapılmaktadır. Açık ameliyatlar operasyonun daha rahat ve kolay şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ameliyatlar kişinin estetik durumuna bağlı olarak 2 ya da 4 saat kadar sürebilmektedir. Ameliyat sonrasında hastanın operasyonlu bölgeye yaptığı bakımlarda oldukça önemlidir.

 

 Burun Estetiğinde Kliniklerin Önemi

 

            Burun estetiği operasyonu önemli bir ameliyat olduğu için oldukça hijyenik ve sağlık açısından tıbbi teknoloji olanağı sağlayan kliniklerde yapılmalıdır. Sadece kliniğin hijyenik olması yetmemektedir. Aynı zamanda alanında uzman hekimlerinde bu operasyonlara dahil olması oldukça önemlidir. Fiyat konusunda hassas davranıp, hijyen zafiyeti taşıyan kliniklerde yapılacak olan operasyonlar hastaya geri dönüşü olmayan zararlar verebilir. Bu nedenle klinik seçimlerini oldukça dikkatli yapmalısınız. Antalya burun estetiği klinikleri hem hijyen hem de teknolojik cihazlar açısından oldukça tatmin edicidir.

 

 Burun Estetiğinde İyileşme Süreci

 

            Estetik operasyon sonrasında hasta 1 gün müşahede altında tutulmaktadır. Taburcu edildikten sonra da gerekli bakımları düzenli şekilde yapılmakla birlikte yaklaşık 1 ay sonra iyileşme süreci tamamlanmış olacaktır.

 http://dreyupbozkurt.com/

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA