Totem Tabela İle Akılda Kalıcı Olun

Özellikle şehirler arası yoluculuklarınızda, şehirlerin girişlerinde kocaman yapılmış reklam tabelalarını görmüşsünüzdür. Bu ürünler caddeye olan uzaklığa göre planlanan, bir işyerinin görsel olarak ürün, hizmet tanıtımını yapan totem tabela ürünleridir.
Bu haber 2017-08-17 22:02:02 eklenmiş ve 107 kez görüntülenmiştir.

Özellikle şehirler arası yoluculuklarınızda, şehirlerin girişlerinde kocaman yapılmış reklam tabelalarını görmüşsünüzdür. Bu ürünler caddeye olan uzaklığa göre planlanan, bir işyerinin görsel olarak ürün, hizmet tanıtımını yapan totem tabela ürünleridir.

Totem tabela tabelacı firması tarafından profesyonel olarak hazırlanmaktadır. Bu ürünlerin uzmanlar tarafından tasarımı yapılmakta, grafiği vektör tabanlı programlar kullanılmak suretiyle hazırlanmaktadır. Bu grafik hazırlandıktan sonra bilgisayar sistemli metal kesiciler kullanmak suretiyle alüminyum tabakalara geçirilir. Kırma ve kıvırma yerleri ise profesyonel makineler ile şekillendirilir. En az 3 ila 4 metre yüksekliğinde olan bu ürünler fırın boya denilen sistemle boyanmaktadırlar.

Bu tabela ürünleri ışıklı ve ışıksız olarak üretilmektedirler. Işıklı üretilenler elektrik tesisatı ya da güneş enerji sistemi yerleştirilmek suretiyle aydınlatılır. Tek bacaklı, çift bacaklı, likit, ışıklı ya da ışıksız, kompozit, alüminyum, çelik saç, profil, vinily germe gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin montajının yapılacağı alan çok önemlidir. Ürün planlaması da buna göre yapılmalı, ürünün uzunluğu, büyüklüğü, küçüklüğü doğru bir şekilde planlanmalıdır. Yine montaj yapılırken yerin betonla güçlendirilmesi, tabelanın yüksek rüzgarlarda yıkılmaması için önemli bir husustur.

Bu ürünler şekil ve boyut itibariyle çok gösterişli oldukları için çok uzak mesafelerden fark edilebilmektedirler. Bu sayede hem marka bilinirliği hem de ürün tanıtımı en iyi şekilde yapılabilmektedir. Bu reklamları görerek bir şehre giriş yapan kişiler o alanda ihtiyaç duydukları bir konu olması durumunda mutlaka sizin işyerinizi bulacaklardır. Görsel olarak çok iyi hazırlanmış bir tabela müşterilerde merak uyandıracaktır.

En iyi reklam şeklini belirleyen ve en uygun ürünlerle reklamlarınızı yapan tabelacı firması ile siz de kısa sürede büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel hizmeti uygun tabela fiyatları ile sizlere sunan Tabelacı firması dilediğiniz anda bir tık uzağınızdadır.

Yaptırmak istediğiniz ürünün türüne, kullanılan malzemeye, boyutuna ve ebatına göre tabela fiyatları değişiklik göstermekle birlikte Tabelacı firması en iyi fiyat garantisi ile hizmetinizde olmaya devam etmektedir.

Tüm ürünleri görmek, hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve firma ile irtibat kurmak için internet olan her yerden dilediğiniz her an www.tabelasiteleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım