Hastaya Uygun Hasta Yatakları

Hasta yatağı ihtiyaca uygun seçilmelidir. Özellikle her hastanın yatacağı hasta yatak çeşitleri ayrıntılı olarak incelenmelidir.
Bu haber 2017-08-30 04:20:23 eklenmiş ve 321 kez görüntülenmiştir.

            Hasta yatağı ihtiyaca uygun seçilmelidir. Özellikle her hastanın yatacağı hasta yatak çeşitleri ayrıntılı olarak incelenmelidir. Firmamız bünyesinde yer alan, hastanın kilosuna ve hastalığının türüne göre önerebileceğimiz farklı ebatlarda ve özelliklerde yataklar mevcuttur.

 

            Hasta yatakları dışında, hasta yıkama ürünleri, havalı yatak çeşitleri gibi birçok farklı ürünü firma bünyemizde bulabilirsiniz. Hasta olan kişiye doğru ürünü sunmak adına, öncellikle firmamızdan bilgi almanızı ve sonrasında hasta yatağı kiralama ya da satın alma kararını vermenizi öneririz. Kalp ameliyatlı bir hasta ile yatalak hastanın kullanacağı yatak ve tıbbi malzemeler mutlaka farklılık gösterecektir. Bu nedenle alınması zorunlu olan ürünler hakkında firmamızdan ayrıntılı bilgi isteme hakkına sahipsiniz.

 

            Havalı yatak, sürekli yatmak zorunda olan hastalar için özel üretim yapılmış yatak çeşididir. Yatan hastanın zaman içerisinde vücudunda yaralar oluşabilmekte ve bu yaralar genişleme gösterebilmektedir. Bu sorunu önlemek adına üretilmiş olan havalı yataklar, vücut basınç noktalarını düzenlemeye yardımcı olan medikal yataklardır. Pek çok farklı modelde sınıflandırılmış hasta yatak çeşitleri bulunmaktadır. Özelliklerini inceleyerek doğru seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

 https://sifayatakmedikal.com/

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım