Ahşap Çatı Merdivenleri


Bu haber 2017-09-03 17:06:25 eklenmiş ve 103 kez görüntülenmiştir.

Çatı merdivenleri alt katlar ile üst katları içeriden ve en kestirme yoldan birbirine bağlayan yapılardandır. Merdiven için ayrılacak alanlar olmadığından dışarıdan hazır merdiven hizmeti alınabilmektedir. Bu tarz merdivenlere ise çatı merdiveni denilmektedir. Çatı merdivenlerinde uzunluklar birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Çünkü ulaşılmak istenen noktanın yüksekliği yapılan binanın durumuna göre farklılık oluşturabilmektedir. Bizler bu konuda müşterilerimiz için standartların üzerinde uzayabilen özel merdivenler hazırlamaktayız. Kullanımı gayet kolay olan ve açılıp kapanabilme kolaylığı sunan portatif ürünler ile hizmet vermekteyiz.

Dilediğiniz zamanlarda farklı ortamlarda aynı çatı merdiveninin, kolaylıkla kullanabileceğiniz merdivenlerini aracınız ile taşıma alternatifini de beraberinde bulabilirsiniz. Ahşap çatı merdiveni modelleri daha fazla tercih ediliyor. Evet ahşap malzemelerden oluşan ahşap çatı merdivenleri metal modellere göre daha fazla tercih edilmektedir. Nedeni yaşam alanlarının ahşap parke modellerinden oluşan bir dekorasyona sahip olmasıdır.

Ev yada ofis ortam dekorasyonuna kolayca uyum sağlaması adına daha çok ahşap çatı merdiveni modelleri tercih edilmektedir. Sağlıklı bir kullanım sunmakta olan bu özel merdiven türleri kolay bir temizlenebilme özelliğine de sahip ürünlerdir. Nemli bir bez yardımı ile kolayca silebilir ve kurulama işleminin ardından merdiven üzerinde biriken kir ve tozdan kolayca kurtulabilirsiniz. Kısa sürede temizleme imkanı sunmasının yanı sıra sağlam ve güvenilir iniş çıkış basamakları çatı katını her kullanışta kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Güçlü bir sabitleme yönü ile düşmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz.

ETİKETLER :
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım