Başka Şehirlerdeki Arabanız Kiralık Oto


Bu haber 2017-08-31 11:54:36 eklenmiş ve 117 kez görüntülenmiştir.

Tatil, gezi ya da şehir dışı iş ihtiyaçlarının başında yer alan Kiralık Oto araçlarınıza sabit kalmadan ve uzun yolculuklara maruz kalmayarak müthiş bir kolaylık sağlamaktadır. Birçok özel oto kiralama ve kurumsal oto kiralama ile hizmet sektöründe büyük artışlar gözlemlenmektedir. Bu artış tatil beldelerinde daha fazla görülmektedir. Özellikle yaz aylarında kıyı ve sahi şeritlerinde kiralık oto bulmak bir hayli zor olmaktadır.

Günlük Araç Kiralama, haftalık araç kiralama, aylık araç kiralama ve Abone Oto Kiralama seçeneklerini sunan KADIOĞLU RENT A CAR; bebek koltuğu, full kasko, şoför hizmeti, indirimli fiyatlar, transfer, hava alanı teslimat, limitsiz kilometre, servis bakım araçları gibi hizmetler de vermektedir.

Şehir dışı seyahatler için en çok ihtiyaç duyulan araç kiralama, Havalimanı Oto Kiralama ve Otogar Araç Kiralama lokasyonları büyük ölçüde yer almaktadır. Geniş araç filoları ile ön plana çıkan kiralık otomobil acenteleri bu sayede her kesimden müşteriyi karşılayabilmektedir. İş seyahatlerinde insanların ulaşımlarını oldukça kolaylaştıran ve araç temini noktasında hiçbir sıkıntı oluşturmayan kurumsal ve özel acenteler gerekli bütün sigorta ve kasko işlemlerini yaptırmaktadırlar.

Birçok özellik içeren kiralama paketlerinden kendinize uygun aracı ve paketi seçebilirsiniz. Oto Kiralama Fiyatları, seçeceğiniz araç ve modele göre değişim göstermektedir. Bununla beraber yaptıracağınız özel sigorta, kasko, bebek koltuğu ve şoför gibi fazladan alacağınız paketler fiyat faktörünü değiştirecektir.

Kaza ya da araç ile bir sıkıntı yaşadığınız durumlarda ise 7/24 yol yardımı alabileceğiniz kurtarma ekipleri mevcut bulunmaktadır. Bazı özel ve kurumsal acentelerde oluşabilecek sorunları kiralama sözleşmesini dikkatli bir şekilde okuyarak anlaşma yapmanız sizin faydanıza olacaktır. Aksi takdirde oluşabilecek hasar ve kaza gibi sorunlarda hakkınızın ne olduğunu tam olarak bilemeyebilirsiniz. Bu tip sorunların oluşmaması için kira sözleşmesini dikkatli bir şekilde okuduktan sonra anlaşma yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

 

Ucuz Oto Kiralama ve Lüks Araç Kiralama genişleyerek büyüyen araç filolarına sahip acentelere göre artık çok kolay. İstediğiniz fiyat aralığında her bütçeye uygun, istediğiniz paketlerde ki arabaya ulaşmanız KADIOĞLU RENT A CAR aracılığı ile oldukça kolay ve güvenilir.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım