Avrupa'da Avrupa'lı Bir Dost

European Reseach Group,Türk vatandaşlarına Avrupa ülkelerinde ihracat için, bu ülkelerde yaşayacakları hukuksal sorunlar için yaklaşık 20 yıldır danışmanlık ve bilgi araştırma hizmeti veren organizasyonudur. Merkezi halen Polonya’dadır.
Bu haber 2017-09-26 21:34:26 eklenmiş ve 140 kez görüntülenmiştir.

European Reseach Group,Türk vatandaşlarına Avrupa ülkelerinde ihracat için, bu ülkelerde yaşayacakları hukuksal sorunlar için yaklaşık 20 yıldır danışmanlık ve bilgi araştırma hizmeti veren organizasyonudur. Merkezi halen Polonya’dadır.

Her ülkede geçerli olan hukuksal konular ve resmi prosedürler hakkında bilgi araştırması yapmak, iş ortaklığı dayanışması sağlayarak yeni ticari girişimler oluşturmak ve kuvvetlendirmek, müşterinin isteği doğrultusunda ürün ve hizmet araştırması yapmak, güncel bilgi ve gelişmeleri içeren ayrıntılı analiz ve sonuç raporu hazırlamakEuropeanReseachGroup tarafından sizlere sunulan hizmetlerdendir.

Yurt içinde pazarlama yapıyorsanız, işlerinizi daha da büyütmek ve daha büyük pazarlarda yerinizi almak istiyorsanız EuropeanReseachGroup hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Firmaya yapılan her müracaat bireysel olarak özenle ele alınmakta, müşteri ile iletişim halinde olarak bilgi paylaşımı yapılmakta, ihtiyacınız olan en verimli ve güvenilir bilgileri en kısa sürede sizlere ulaştırmaktadır.

Avrupa’da adeta bilgi avcılığı yapan EuropeanReseachGroup, Avrupa’ya ihracat ve ürün pazarlama konusunda hiçbir bilgi sahibi olmadan ticaret yapabilmenizi sağlıyor.

EuropeanReseachGroup, nasıl ürün pazarlayacağınızı, kimlerle nasıl iletişim kuracağınızı, ürünlerinizi kimlere satacağınızı, ürünlerinizi pazarlarken hangi evraklara ihtiyaç duyacağınızı ve nasıl temin edeceğinizi sizler için araştırmakta ve kötü sürprizlerle karşılaşmamanızı sağlamaktadır.

Bunun için yapmanız gereken tek şey, ergmarketing.eu adresine girmek, EuropeanReseachGroup ile irtibata geçmektir. Anahtar teslim hizmet sunan firma, doğru stratejilerle başarılı sonuçlar elde etmeniz için Türk vatandaşlarının hizmetindedir.

EuropeanReseachGroup hizmetleri sadece bunlarla sınırlı değildir. Avrupa Birliği ülkelerinden almak istediğiniz ürün, parça ya da hammadde için gerekli araştırmaları yapmakta, daha kaliteli ürünleri daha ucuza alabilmenizi sağlamaktadır.

Yine, Avrupa ülkelerinde ticari olarak ya da özel olarak, ailevi olarak yaşayacağınız her türlü sorunuzda hukuki destek sunmakta bir nevi avukatlık hizmetleri sağlamaktadır.

Tüm bu hizmetleri yerine getirirken, güvenilirlikten taviz vermeyen, hizmet kalitesinden taviz vermeyen EuropeanReseachGroup, hukuki prosedürlerden, pazarlıktan, teslimata kadar baştan sona sizinle birlikte olmakta ve her türlü soru ve sorunlarınıza etkin çözümler sunmaktadır.

 

EuropeanReseachGroup hizmetleri hakkında daha fazla bilgi ve irtibat için sizleri www.ergmarketing.eu adresine davet ediyoruz. Ayrıca, facebook hesabınız üzerinden https://www.facebook.com/ERGTurkiyeBilgiBrokerligi/ sayfasını takip ederek hizmetlerden bilgi sahibi olabilirsiniz.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

film izle online film izle hd film izle biyografi film izle çizgi film izle drama film izle fantezi film izle gelecek film izle gerilim film izle gizemli film izle imdb 7 film izle komedi film izle korku film izle kovboy film izle macera film izle
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA