Donald Trump'ın eşlerin'den "First Lady" olma kavgası

ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump ile anılarını kitaplaştıran eski eşi Ivana Trump arasında "First Lady" tartışması yaşanıyor. ABD Başkanı Donald Trump'ın ilk eşi olduğu için "First Lady" ünvanının kendisine ait olduğunu söyleyen Ivana Trump, çocuklarını izlemenin kendisine ilham verdiğini söyledi. Melania Trump'tan Ivana Trump'a cevap ise gecikmedi. İletişim direktörü aracılığıyla açıklama yapan "First Lady" Trump, "ABD'nin First Lady'si rolünden onur duyuyorum" dedi.
Bu haber 2017-10-10 15:24:17 eklenmiş ve 74 kez görüntülenmiştir.

ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump ile anılarını kitaplaştıran eski eşi Ivana Trump arasında "First Lady" tartışması yaşanıyor. ABD Başkanı Donald Trump'ın ilk eşi olduğu için "First Lady" ünvanının kendisine ait olduğunu söyleyen Ivana Trump, çocuklarını izlemenin kendisine ilham verdiğini söyledi. Melania Trump'tan Ivana Trump'a cevap ise gecikmedi. İletişim direktörü aracılığıyla açıklama yapan "First Lady" Trump, "ABD'nin First Lady'si rolünden onur duyuyorum" dedi. ABD Başkanı Donald Trump'ın ilk eşi ve 3 çocuğunun annesi 68 yaşındaki Ivana Trump, Amerikan ABC televizyonunun "Good Morning Amerika" programında anılarını yazdığı "Raising Trump (Trump Yetiştirmek)" adlı kitabını tanıttı.

 

2 Ivana Trump, "Beyaz Saray'ı doğrudan arayabilirim ama Melania orada olduğu için onu (Donald Trump) aramak istemiyorum. Herhangi bir kıskançlığa neden olmak istemiyorum. Çünkü ben esasen Trump'ın ilk eşiyim. Ben 'first lady'yim, tamam mı?" dedi. 3 Başkent Washington'da yaşamak gibi bir isteği olmadığını belirten Ivana Trump, Çek Cumhuriyeti'nin büyükelçilik talebini bile geri çevirdiğini ifade etti. 4 Ivana Trump, CBS News'den Jim Axelrod'a verdiği röportajda da Trump'tan olan çocukları Donald Jr., Eric ve Ivanka ile gurur duyduğunu belirterek kitap yazmaya çocuklarını seçim yarışında izlerken karar verdiğini belirtti. Ivana Trump, çocuklarını izlemenin kendisine ilham verdiğini kaydetti.

 

5 MELANIA TRUMP'TAN YANIT MELANIA TRUMP'TAN YANIT


Trump'ın halihazırdaki eşi ve oğlu Barron'un annesi 47 yaşındaki Melania Trump, Beyaz Saray İletişim Müdürü Stephanie Grisham aracılığıyla yaptığı açıklamada Ivana Trump'ın sözlerine şöyle cevap verdi. 6 "Bayan Trump, Beyaz Saray'ı Başkan Trump ve Barron için ev yaptı. Washington DC'de yaşamayı seviyor ve ABD'nin First Lady'si rolünden onur duyuyor. Ünvanını ve rolünü çocuklara yardım etmek için kullanmayı planlıyor, kitap satmak için değil." 7 Grisham, Melania Trump'ın Ivana Trump'ın sözlerini "dikkat çekmek amacıyla yapılmış, sadece kendine hizmet eden bir gürültü" olarak nitelediğini kaydetti. 8 Ivana Trump, Donald Trump ile 1977'de evlenmişti. Üç çocuğa sahip olan çift, 1992'de ayrılmıştı. 9 Donald Trump, aynı yıl eski güzellik kraliçesi Marla Maples ile dünya evine girmişti.

NTV

ETİKETLER :
Diğer DÜNYA haberleri
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA