İhtiyacınız İçin Şubesiz Kredi

Nakit ihtiyacı olan insanların banka şubelerinden kredi aldıklarını biliriz. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte banka sektöründe de hızla internet ve mobil uygulamalar sayesinde bankasız kredi yani şubeye gitmeden de kredi alınabilmektedir.
Bu haber 2017-10-11 14:40:14 eklenmiş ve 183 kez görüntülenmiştir.

Anında Kredi

Nakit ihtiyacı olan insanların banka şubelerinden kredi aldıklarını biliriz. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte banka sektöründe de hızla internet ve mobil uygulamalar sayesinde bankasız kredi yani şubeye gitmeden de kredi alınabilmektedir. Acil nakit ihtiyacı olan kişilerin bunun için yapmaları gerekense bankaların internet şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaları ve talep ettikleri krediyi hesaplarına geçmesini sağlamalarıdır. Ancak burada hangi bankaların bu kanalla kredi verdiğini bilmek ve elbette güncel faiz oranlarını öğrenmek gerekir. Ayrıca acil kredi alınacak bankanın daha önce müşterisi olmak gerekmektedir.

Gerekli Şartlar

Banka şubelerine gitmemek için yapılacak acil kredi başvurusu onaylanması için elbette bazı kriterlerin sağlanması gerekir. Bireylerin nakit ihtiyacının karşılanması için başvuru yapan müşterinin kredi puanın, kredi vade ve tutarına uygun olması, sicil puanın yeterli olması gerekir. Kredi ödeme dengesinin yeni alınacak kredi ile bozulmaması gerekir. Acil kredi lazım başvuruların onaylanmaması ise sicil puanını olumsuz etkilediğinden, başvuru öncesi bu koşullara dikkat edilmelidir. Ayrıca kredi ihtiyacının ve ödeme planı ile oluşacak taksit planının ödeme dengesini bozmaması gerekir. Böylece hangi banka kredi verir, güncel faiz oranları nedir, sicil puanım kredi çekmeye yeterli midir sorularına önceden yanıt alınır.

interaktifkredi.com.tr

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA