Vücut Estetiği Konusunda Profesyonel Destek

Vücudun organlarının estetik açıdan iyi görünmesi önemlidir. Sarkık memeler, kırık ve çürük dişler, mide genişliğine bağlı obezite gibi bazı sıkıntılardan kurtulmanız artık daha kolay sağlanıyor.
Bu haber 2017-10-12 16:55:42 eklenmiş ve 65 kez görüntülenmiştir.

Vücudun organlarının estetik açıdan iyi görünmesi önemlidir. Sarkık memeler, kırık ve çürük dişler, mide genişliğine bağlı obezite gibi bazı sıkıntılardan kurtulmanız artık daha kolay sağlanıyor.

Orantılı Meme Dikleştirme

Özellikle doğumdan sonra süt veren bayanların memeleri büyük oranda büyür. Süt dönemi bitince tekrar küçülür. Ancak küçülme esnasında memede sarkmalar ve büzüşmeler ortaya çıkar. Bundan dolayı meme dikleştirme operasyonu, kadınların meme ve göğüs uçlarının eşit ve orantılı olarak eski görünümüne kavuşturulması için yapılıyor. Bu yöntem memeden küçük bir kesi parçası alınarak uygulanıyor.

Zirkonyum Kaplama ( Diş kaplama )

Dişler vücudun en önemli organlarından biridir. Bakımı az yapıldığında çürükler, kırıklar ve zedelenmeler meydana geliyor. İşte zirkonyum kaplama sayesinde dişler daha estetik, pürüzsüz ve daha beyaz bir yapıya getiriliyor. Yaklaşık 2 haftalık bir tedavi sürecinden sonra sizde diş hassasiyeti gibi bazı sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

Tüp Mide Ameliyatı İle Obeziteden Kurtulun!

Aşırı kiloya bağlı olarak kolesterol, diyabet ve obezite gibi çeşitli problemler ortaya çıkıyor. Bu rahatsızlıkların iyileşme sürecini hızlandıran tüp mide ameliyatı, midenin küçük bir tüp haline getirilmesi sağlanıyor. Bu yolla hastanın tokluk hissi kazanması sağlanıyor. Laparoskopi yöntemi ile yapılan bu operasyon yaklaşık 1 saat kadar sürüyor. Doktor kontrolünde verilecek iyi bir diyet programı ile daha az besin ile yeteri kadar vitamin ve mineral alımı gerçekleştirilebilir. Tüm estetik cerrahi müdahaleler hakkında ayrıntılı bilgi için kliniğin iletişim sayfasından ilgili numaraları arayabilirsiniz.

http://norvecklinik.com/

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA