Kendine Güvenin Gelsin

Her insan kendini beğenmek ister bazen belli bölgelerinde değişikler isteyebilir. Bunun için estetik operasyonlara ihtiyaç duyulabilir.
Bu haber 2017-10-12 17:15:45 eklenmiş ve 67 kez görüntülenmiştir.

            Her insan kendini beğenmek ister bazen belli bölgelerinde değişikler isteyebilir. Bunun için estetik operasyonlara ihtiyaç duyulabilir. Ama estetik yaptırmak isterken daha kötü sonuçlar alınabilir. O yüzden de kişi kendini uzman kişi ve kurumlara emanet etmelidir. Bu anlamda doğru adres Dr. Fatih Dağdelen'dir.

Burun

            Burun, yüzün karakterini belirler. Burunun güzel olması yüz şeklini çok etkiler. Bu yüzden birçok insan burun estetiği yaptırır. Burun ameliyatı olmadan önce nasıl bir istendiği belirlenmeli yüze en uygun şekil bilgisayar ortamında görülmelidir.

Göğüs

            Kadınlar daha alımlı görünmek için dik ve güzel göğüslere sahip olmak isterler. Özellikle bir dönem emzirmiş anneler göğüslerinin sarkmasından şikayetçi oldukları için göğüs dikleştirme operasyonu yaptırırlar.

Saç

            Gür, güzel saçlara herkes sahip olmak ister ama herkes sahip olmayabilir. Genetik faktörler, yaşamın getirdiği sıkıntı ve stres ya da bazı hastalıklar yüzünden saçlar seyrekleşip, dökülebilir. Ama artık bunun da çaresi vardır, fue saç ekim sayesinde daha gür ve güzel saçlara kavuşulabilir. Tabii doğru adres dr Fatih Dağdelen'dir.

www.dr-fatihdagdelen.com

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA