Daire Fiyatları Kiralık İzmir

Ege bölgesinin en şirin ve göç alan şehirlerinden birisi olan İzmir, kalabalık olması ile ünlü şehirlerden birisidir. Çehresi kalabalıklaşarak çok da fazla değişmeyen İzmir’de halen çok fazla sayıda İzmir’in yerlisi olan kişi ikamet etmektedir.
Bu haber 2017-10-30 18:08:26 eklenmiş ve 82 kez görüntülenmiştir.

Ege bölgesinin en şirin ve göç alan şehirlerinden birisi olan İzmir, kalabalık olması ile ünlü şehirlerden birisidir. Çehresi kalabalıklaşarak çok da fazla değişmeyen İzmir’de halen çok fazla sayıda İzmir’in yerlisi olan kişi ikamet etmektedir. İzmir kiralık daire fiyatları ne kadar da İstanbul kadar olmasa da yine de büyük şehir olma hasebiyle yüksek olarak bilinmektedir. Bir çok ilçesi bulunan İzmir’de en yüksek kiralar genellikle İzmir merkeze ait olan konutlarda görülmektedir. İzmir deniz şehri olması hasebi ile de tatil kenti olarak görülen şehirlerimizden birisidir. Ege denizine bağlı olan bir kıyısı ile tatil cenneti olarak yıl içinde hem yerli hem de yabancı bir çok turisti içine çekmektedir.

Daire Fiyatları İzmir Satılık

İzmir satılık daire fiyatları giderek değişim göstermeye başlamıştır. Satılık dairelerde ne kadar bu aralar düşüş görünse de yine de alım gücü az olan kişiler için her zaman daire fiyatları yüksek olarak görülmektedir. İzmir’de düşük fiyatlı bir dairesini satan kişi daha büyük bir daire veya daha iyi bir semtten daire almak için dairesini satılığa çıkartmaktadır. Sürekli yükselen bir değere sahip olan İzmir’de Satılık daire fiyatları bir semtten diğer bir semte geçildiğinde çok yüksek oranda değişim gösterebilir. Semtler sanki aynı İstanbul gibi kendi aralarında şehirleşmiş bir yapıya sahiptir İzmir ilimizde.

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım