Kareli Desenli Çiçek Karışımlı Ceket Kullanımı

Bazı kadınlar karışık desenli kıyafetler giymeyi severler tam da bu yıl bu kadınlara yönelik bir çok kıyafet modası kıyafet tasarımcıları tarafından kadın kullanıcılara sunuldu.
Bu haber 2017-11-20 16:58:46 eklenmiş ve 125 kez görüntülenmiştir.

Bazı kadınlar karışık desenli kıyafetler giymeyi severler tam da bu yıl bu kadınlara yönelik bir çok kıyafet modası kıyafet tasarımcıları tarafından kadın kullanıcılara sunuldu. Kıyafetlerin aslında pantolonlar ile veya etekler ile aynı desende giyilmesi tercih edilirken bir çok kadın bu tasarımları boğucu ve kullanılamaz olarak buldu. Sadece ceketleri tercih eden kadınlar da daha çok pudra rengi, krem rengi ve buna benzer renkleri tercih etti. Tercihen kısa ceketler olarak tercih edilen kareli desenli çiçek karışımlı ceketler keten ve polar olarak tercih edilebiliyor. Kış aylarında kullanılması muhtemel bu ceketlerin uzun süre moda olarak kalıp kalınamayacağı düşünülürken modacılar tarafından beğenenlere ibaresi de kullanıldı.

Bir çok magazin programcısı ve televizyon haber spikerleri tarafından da kullanılan bu ceketler özgürlüğü, irade sahipliğini ve çok bilirliliği yansıtıyor. Kadınlar tarafından kareli ceketlerin çiçekli olanları tercih edilirken erkekler tarafından da bu ceketlerin sadece kareli olanları tercih edilebiliyor. Bir çok kişi tarafından severek kullanılan bu ceketlerin iş yerlerinde, resmi toplantılarda ve arkadaş toplantılarında da giyilebileceği varsayılarak biraz daha resmi renklerde ve uzun olarak tasarlandığı sanılıyor. Şık bir restorana yemek için giden bayanların biraz daha canlı renkleri tercih etmesi ve büyük çiçekli olanları tercih etmesi kareli ceketlerin biraz daha şık görünmesini sağlarken çantalar ve ayakkabıların bu kıyafete göre seçilmesi de iyi bir tasarım oluyor.

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım