Twitter’da yılın en’leri belli oldu

Sosyal medyanın en etkili mecralarından biri olan Twitter’da yılın en’leri belli oldu. 2017 yılında Türkiye’deki milyonlarca Twitter kullanıcısı en çok Elçin Sangu ve Barış Arduç ikilisini konuştu.
Bu haber 2017-12-06 22:32:38 eklenmiş ve 51 kez görüntülenmiştir.

Her gün milyonlarca kişinin duygu ve düşüncelerini paylaştığı Twitter, 2017’de Türkiye gündemine damga vuran “en”leri değerlendirdi.

 

Twitter’ın verilerine göre, bu yıl Türkiye’de Twitter’ın en favori ikilisi Elçin Sangu ve Barış Arduç oldu. Twitter kullanıcıları bu sene ünlüler dünyası içinde en çok Elçin Sangu ve Barış Arduç’un resmi Twitter hesaplarıyla etkileşime geçti.

 

Twitter’da Türkiye’de 2017 yılında da ünlüler dünyasında en çok konuşulan isim skandallarıyla ünlü, genç şarkıcı Justin Bieber oldu. Şarkıcıyı, en son Ateşböceği dizisinde rol alan ünlü oyuncu Seçkin Özdemir izledi.

 

2017 gündemine damga vuran bir diğer olay ise ünlü işletmeci Nusret’in yediden yetmişe herkesi saran ünlü tuzlama hareketi oldu. #saltbae hashtag’iyle dünyaya yayılan hareket, Twitter’ın da en çok konuşulanları arasındaydı.

 

Türkiye’de en çok konuşulan ilk 5 hashtag

1) Beşiktaş

2) Kısmetse Olur

3) Seçkin Özdemir

4) Türkiye

5) Elçin Sangu

ETİKETLER :
Diğer MAGAZİN haberleri
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA