Kişiye Özel Lastikli Halı Örtüsü

Evlense Home sunmuş olduğu halı örtüsü hizmetinde en ön plandaki fikirdir bu.
Bu haber 2017-12-14 15:59:09 eklenmiş ve 85 kez görüntülenmiştir.

Evlense Home sunmuş olduğu halı örtüsü hizmetinde en ön plandaki fikirdir bu. Yaptığımız halı örtülerin tamamı dijital baskı makinesinde sizin verdiğiniz özel ölçülere göre özel olarak basılmaktadır. Bu basılan halı örtülerin baskı tasarımı genelde hali hazırda üretmiş olduğumuz baskılardır. Kişiye özel olarak lastikli halı örtüsü üretimi farklı bir durumdur. Sizlerin belirlemiş olduğu özel bir fotoğrafı halı örtüsüne basabilecek bir ekibe sahibimiz. Ücret tarifesi normalinden daha yüksektir, bilginize.

Kişiye özel tasarımlarda dilediğiniz fotoğrafı, farklı bir halı tasarımını ve ya herhangi bir objeyi, nesneyi kısaca halı örtüsüne basabileceğimiz her şeyin baskısını yapabiliyoruz. Baskılı halı örtüsünde ürün hakkında yapabileceklerimiz çok daha geniştir. Müşterimizin istemiş olduğu şekilde halı örtüsü tasarımına yön verebiliyoruz. Örtülerin üretiminde müşteriden de destek almak çok iyi olmakla birlikte, daha aydınlanıp fikir sahibi olmamızı sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı Evlense halı örtüsünün ürettiği örtüler diğer tekstil firmalarından ayırt edilebiliyor.

Kişiye özel olarak ürettiğimiz diğer lastikli halı örtülerini https://www.evlensehaliortusu.com/ adresine girip inceleyebilirsiniz. Sizde bu özel hizmetten şimdi yararlanın!

 

Halını Baştan Yarat !

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım