Trump'ın Su İle İmtihanı

ABD Başkanı Donald Trump'ın bardağı iki eliyle tutması "bunama" iddialarını beraberinde getirdi. Trump'ın Kudüs konuşmasındaki yanlış telaffuzları da iddiaları güçlendirdi.
Bu haber 2017-12-19 15:50:16 eklenmiş ve 71 kez görüntülenmiştir.

ABD Başkanı Donald Trump'ın bardağı iki eliyle tutması "bunama" iddialarını beraberinde getirdi. Trump'ın Kudüs konuşmasındaki yanlış telaffuzları da iddiaları güçlendirdi. ABD Başkanı Donald Trump'ın ABD'nin yeni ulusal güvenlik stratejisini açıkladığı konuşmasından bardağı iki eliyle tutması tartışmalara neden oldu. Trump konuşma sırasında su içtiği bardağı iki eliyle tutunca Twitter'da gündem oldu. Twitter'da ABD Başkanı Trump'ın bardağı üç yaşında bir çocuk gibi tuttuğu mesajları yazıldı.

 

''BUNAMA''


"Demans" yani "bunama" gibi ciddi bir dejeneratif hastalığı olduğuna dair iddialar ortaya atıldı. ABD Başkanı Donald Trump'ın su bardağını iki eliyle tutması "bunama" tartışmasına neden oldu. ABD Başkanı Donald Trump'ın su bardağını iki eliyle tutması "bunama" tartışmasına neden oldu. Trump geçtiğimiz günlerde Kudüs'ü İsrail'in baştenti ilan ettiği konuşması sırasında da telaffuz hataları yapmıştı. Konuşmanın ardından da ABD Başkanı Trump'ın uyuşturucu madde kullandığından hafif bir felç geçirdiğine kadar çeşitli iddialar ortaya atılmıştı.

YENİ ŞAFAK

ETİKETLER :
Diğer DÜNYA haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım