Kişisel Gelişim Kurslarıyla Bir Adım Önde Başlatan Kurs Binası


Bu haber 2016-09-10 14:58:49 eklenmiş ve 97 kez görüntülenmiştir.

Öğrenci ya da çalışan bir birey... Her ne olursa olsun, hangi meslek ve statüde bulunulursa bulunulsun her bir bireyin mutlaka kendisini geliştirme, yeni beceriler elde etme ihtiyaçları bulunmaktadır.

Bunun ne yaşı vardır ne de zamanı... Bu açıdan kişiye yönelik olarak tam 23 yeni sınıfıyla hizmet veren Bil adım eğitim kursu, Beşiktaş'taki eğitim sınıflarıyla en fazla tercih edilen kurslardan birisi olmayı başarmıştır.

Özellikle öğrencilerin Autocad Kursu açısından uzman eğitmen konusunda en fazla tercih ettikleri kurslardan birisini oluşturan bu kurs biriminde tüm sunulan olanaklarda her sene olduğu gibi yanına arkadaşını da getirenlere özel %15 oranındaki kurs indirim avantajıyla 3d max kursu vermektedir.

Tüm bu kurslarıyla beraber ortaya koymuş bulunduğu çalışmalarıyla %100 memnuniyetinde hizmetlerine kaldığı yerden devam etmekte olan çalışmalarıyla Excel Kursu olarak sunmuş bulunduğu fırsatlarından yola çıkarak kişisel gelişim kurslarıyla bir adım öne çıkarmaya hazırlanmaktadır. Sabah 09.00 akşam 21.30 saatleri arasında biladim.com hizmetler sunmayı sürdürerek yoluna devam etmektedir.

 

ETİKETLER :
Diğer EĞİTİM haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede Ajans Gazete Güncel Haberler Bulunmaktadır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA