Kariyer Mimarı Kurslarında %10 İndirim Kampanyası


Bu haber 2017-01-21 14:59:18 eklenmiş ve 486 kez görüntülenmiştir.

                Her yıl olduğu gibi bu yıl yaz ayında da ekstra indirim kampanyasını sergileyen Kariyer Mimarı eğitim kursları, online kayıt olunarak yapılan başvuruyla %10 ekstra indirim seçeneklerini sağlıyor. Böylece daha düşük fiyatla aynı kalitedeki kursa sahip olmak isteyen kişilere özel olarak sunmuş olduğu imkânlarından yola çıkarak başlıca temel yaklaşım tarzını sunmaktadır.

Grafik Tasarım Kursları

                Bununla beraber Grafik Tasarım Kursu alanında paket plus eğitimlerinde yirmişer kişiyi aşmayan özel sınıflarda uzman eğitmenler nezaretinde verilen kişisel gelişim kurslarından yola çıkılarak birbirinden iddialı kurs programları düzenlenmektedir.

3d Max Eğitimi Hizmeti

            Tüm bu kurs programlarının dışında kalmaya devam eden özelliklerden birisi olarak yine ayrıcalıklı fırsatlara sahip olması adına grafik ve web yazılımı alanında tam hakimiyeti temin eden 3d max kursu verilmektedir.

Autucad Kursu Öğretim Merkezi

            Sunulan bu kurslarda esnek ödeme rahatlığı ve daha birçok özellikler bir arada yerini almaya devam ederek Autocad Kursu adına sunulan tüm özelliklerle etkileyici olmak üzere verilen başarılı çalışmalar sonucunda alanına tam hakim http://kariyermimari.com.tr/ mezun bireyler yetiştirilmesi amaçlanarak bu doğrultuda yöneliş sergilenmektedir.

 

 

 

ETİKETLER :
Diğer EĞİTİM haberleri
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA