2016-2017 Kurs Sezonunda Sap2000 Kursunda %30 İndirim Sürüyor


Bu haber 2016-09-10 14:59:53 eklenmiş ve 98 kez görüntülenmiştir.

                Özellikle inşaat sektöründe görev almak isteyen, yazılım alanına hakim olmak isteyen inşaat mühendislerinin ve adaylarının en fazla tercih ettikleri bu kurs birbirinden kolay rahat anlatımları ile uzman eğitmeni tarafından bu yıl da Bil adımdan alınıyor.

             Öğrenci eğitimci mesafesi taşımaksızın samimi bir ders çalışma havasında geçen 21 saatlik uygulamalı eğitim sonucunda yapıların hem statik hem de dinamik olarak boyutlandırılması, yeniden çizimlendirilmesi olanaklarını sunuyor.

                İç Mimarlık Kursu ile de birçok öne çıkan özelliklerine sahip olarak yapı modelleri tasarlama ve bunları dinamik olmak üzere yeniden boyutlandırma, cephe tasarımlarında aktif olarak bulunma süreçlerini taşımaktadır.

            Ayrıca Solidworks kursu üzerinden de verilmeye devam edilen süreçlerden yola çıkmak üzere daima bu doğrultudaki yaklaşım tarzı esas alınmak kaydıyla birçok seçenekler hep bir arada aktarılmaya devam edilmektedir.

            Özel 3d max Dersi de tam %30 net indirim fırsatından yararlanılarak sunulmaya devam edilen biladim.com gelişim kurslarından olarak yine 2016-2017 kurs sezonunda da aynı adresten temin edilmektedir.

 

ETİKETLER :
Diğer EĞİTİM haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede Ajans Gazete Güncel Haberler Bulunmaktadır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA