Burun Küçültme Operasyonu


Bu haber 2016-09-24 09:27:13 eklenmiş ve 284 kez görüntülenmiştir.

Her insan güzel ve estetik bir yüz şekline sahip olmak istemektedir. Genellikle görünümünden hoşnut olmayanlar ya da estetik müdahaleye ihtiyaç duyanlar, estetik operasyonları yaptırmayı tercih etmektedirler.

Burun estetiği alanında en çok başvurulan estetik operasyonlardan biri olan burun küçültme ameliyatı gerçekleştirilmeden önce, ilk etapta bilgisayar ortamında hastaların fotoğrafları üzerinde incelemeler yapılmalıdır.

 Yapılan incelemeler doğrultusunda hastanın da istekleri göz önünde bulundurularak, en uygun tercihlerle estetik burun ameliyatı uygulama aşamasına geçilebilmektedir.

Her estetik operasyonda olduğu gibi burun küçültme, göğüs estetiği gibi ameliyatlarda gerçekçi beklentilere sahip olmak gerekmektedir. Aksi takdirde hastaların hayal kırıklığı yaşaması mümkündür. Bu nedenle estetik operasyonlar öncesinde hasta ve doktor arasında iyi bir iletişim kurulması son derece önemlidir.

Burun kanallarının açılarak, estetik ve güzel bir görünüme kavuşmanızı sağlayan burun estetiği, tecrübeli doktorlar tarafından gerçekleştirilirse, büyük ölçüde başarılı olabilmektedir. Ameliyat sonrası lokal anestezi yapılacağı için, herhangi bir acı hissetmemeniz sağlanacaktır. Ameliyat sonrasında şişlik, morluk gibi kısa süreli etkiler görülse de, bunların iyileşme süresi fazla sürmemektedir. Detaylı bilgiler için http://www.fbm.com.tr/ adresini kullanabilirsiniz.

 

ETİKETLER :
Diğer SAĞLIK haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım