Boyuta Göre Değişen Tablo Fiyatları


Bu haber 2016-09-24 09:32:34 eklenmiş ve 164 kez görüntülenmiştir.

Evinizin ya da iş yerinizin duvarlarını sadelikten kurtararak anlamlı gösterecek aksesuarın en çok tercih edilenlerinden biri hiç şüphesiz tablo. Asmak istediğiniz yerin büyüklük ve genişliğine göre tablolarda ebat değişmekte ve doğru orantılı olarak fiyatları da ebat büyüdükçe artmaktadır.

Fark Yaratan Ahşap Davetiye

Davetiye basımcılarının klişe olmaya yüz tutmuş kağıt ya da karton davetiyeler, ne kadar üzerinde değişik baskılar yapılsa da sıradanlıktan kurtulamıyor artık. Sadece boyutunu ya da kapağını değiştirerek, üzerine resim ekleyerek ve renklendirmesiyle oynayarak sıradanlıktan kurtulmuyor bu özel gün habercileri. Eğer kalıcı ve anlam ifade eden bir davetiye hazırlamak istiyorsanız ahşap davetiye seçmelisiniz. Kağıt davetiyelere kıyasla fiyatı bir nebze daha yüksek olsa da bu özel günleriniz de misafirleriniz, onlara verdiğiniz değeri hissedecektir.

Kişiye Özel Tablolar Fark Yaratır

Kullanacak olduğunuz tabloların klasik hale gelmiş, her yerde insanların gözüne çarpabilecek tablolar olmamasına özen göstermelisiniz. Kişiye özel tablolar tercih ettiğinizde farklılık insanların gözüne batacaktır. Çok çeşitli tablolar ve diğer ürünler için woodenwo.com adresine bir göz atmalısınız.

 

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede Ajans Gazete Güncel Haberler Bulunmaktadır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA