Profesyonel ERP Çözümleri


Bu haber 2017-07-24 10:00:43 eklenmiş ve 712 kez görüntülenmiştir.


Kurumsal kaynak planlama anlamına gelen erp sayesinde firmanızın başarıya ulaşması için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları hesaplayarak bu şekilde kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olan firmamız yapmış olduğu profesyonel çalışmalar sayesinde hızlı ve etkili çözümler elde etmeniz sağlamaktadır. Kurumunuzda bulunan bütün departmanların verilerini tek bir bilgisayar sistemi altında toplanması sağlanarak bir şekilde ortak kullanım imkanı elde etmenize yardımcı olunmaktadır.

Firmamız yapmış olduğu çalışmalarda %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak en iyi sonuçlar elde etmeniz konusunda uzman kadrosuyla kesintisiz hizmet vermektedir. Kaynaklarınızın hesaplanması ve en iyi şekilde kullanılması için ihtiyaç duyduğunuz çalışmalar konusunda sizlere yardımcı olmaya devam etmekteyiz. Bu konuda hizmet almak istediğiniz her durumda firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi ileterek hızlı geri dönüş alabilirsiniz.

Adım Adım ERP Çalışmalarımız

Adım adım yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde taleplerinizi karşılayarak hızlı ve kalıcı çözüm elde etmenize yardımcı olmaktayız. Belirlemiş olduğumuz adım adım erp çalışma aşamaları şunlardır;

·        Firmanızda ERP projesinin kullanılmasına karar verilmesi,

·        Proje için ekibin oluşturulması,

·        Şirket ihtiyaçlarının belirlenmesi,

·        İlk görüşme ve taleplerin değerlendirilmesi,

·        Yazılım firmasının tespit edilmesi,

·        Sunum öncesi hazırlıklar ve sunum,

·        Sunum sonucunun alınması,

·        Teklif, teklif değerlendirme ve analizi,

·        Karar aşaması,

·        Tanışma ve yapılacak iş tespiti,

·        Veri transferi,

·        Eğitim süreci,

·        İlk deneme aşamaları,

·        Uygulamaların başlatılması,

·        Var olan uygulamadan vazgeçilmesi,

·        Bakım anlaşması yapılmasıdır.

Uygun Fiyatlı Kaliteli Hizmet

Firmamız yapmış olduğu çalışmalar sayesinde firmanızın daha etkili şekilde çalışması ve kaynaklarını belirleyerek bu şekilde ileri seviyelere ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Hazırlanacak olan proje konusunda alanında uzman olan ekibimiz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. İş akışınızın düzenlenmesi ve daha kaliteli çalışmaların yapılması için sizlere yardımcı olmaktayız.

Yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde erp çözümleri ile firmanızın işleyişine ve aynı zamansa bütün verilerin ortak şekilde kullanımına yardımcı oluyoruz. Uzun yıllardır bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde hazırlanacak olan projelerde öncelikle memnuniyetiniz ön planda tutularak firmanız için en iyi sonuçların elde edilmesi için çalışılmaktadır.

 

 

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım