Kitaba Gösterilen İtinanın İşaretlerindendir Kitaplıklar


Bu haber 2016-09-29 09:23:29 eklenmiş ve 568 kez görüntülenmiştir.

Ülkemizde kitap okuma oranı, maalesef istenen seviyeye bir türlü gelemiyor. Yine de kitaba saygı gösteren bir milletiz. Toplum içinde nispeten az olsa da kitap okuyanlar azımsanmayacak sayıda. Ayrıca kitap kurdu olanlarımız da var elbette. Birçok kitap sahibi kişinin sıkıntılarının başında ise onları muhafaza etmek geliyor. Yırtılmadan, hasar görmeden, nemlenmeden, kaybolmadan saklanması gerekiyor bu değerli mücevherlerin.

 Burada devreye kitaplık giriyor ve onları satan yerler. Mesela Dekorister isimli sanal mağaza. Çok geniş bir yelpazede mobilya ihtiyaçlarına cevap veren ürünler bulunuyor.

Çalışma masalarından genç odalarına kadar mobilya çeşitleri sunuluyor. Konumuzla ilgili olarak kitaplık modelleri de mevcut.

 Evde ayrı bir oda bulunmasa da bir köşeye yerleştirilen güzel ve sağlam bir kitaplıkla kitap okuma zevkimiz katlanabilir. Bunun yanında duvar rafı çeşitleri de kitaplarımızı korumak için bir seçenek oluşturuyor.

 Taksitli satış imkânı da bulunan dekorister.com.tr adresli online mağaza, aklınıza gelen sorular için canlı destek hattına da sahip. Bu sitede ayrıca banyo, mutfak ve çok amaçlı dolaplardan ayakkabılıklara kadar pek çok mobilya çeşidini bir arada bulmak mümkün.

 

 

 

 

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede Ajans Gazete Güncel Haberler Bulunmaktadır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA