Hediyelik Altın İle Farkınızı Ortaya Koyun


Bu haber 2016-09-29 17:07:48 eklenmiş ve 223 kez görüntülenmiştir.

Kişilere ya da kurumlara belli günlerde, hediyelik altın vererek akılda kalıcılığı artırmak hemen her dönemde iş adamlarının ve kişilerin uyguladığı yöntemlerden biridir. Bu yöntemde kullanılan altın kalem, kravat iğnesi, plaket, madalya gibi objeler, hediye eden kişi yada kurumun logo gibi özel işaretlerini taşıdığı zaman alan kişinin gözünde daha çok değerlenmektedir. 

Ayrıcalığa Atılan İmza; Kişiye Özel Altın

Kişiye özel altın ürünlerle, hem akılda kalıcılığınızı artırabilir, hem de rakipleriniz ile aranızdaki farkı tam olarak ortaya koyabilirsiniz. Müşterilerinize ya da sizin için değerli insanlara sadece onlara özel üretilmiş altın kolye ucu, çakmak, kalem hatta tesbih gibi objelerle kendilerini değerli hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Promosyon Altın Ticaretin Ufkunu Genişletti

Özellikle yaşanan yoğun rekabetin etkilediği piyasalarda, rakiplerinden bir adım önde olmak ve Pazar payını yükseltebilmek amacıyla ortaya çıkan promosyon altın uygulaması, müşterilerin büyük ilgisini görünce, artık hemen her sektörde bu kampanya yöntemine rastlamaktayız. Yapılan alışverişin boyutuna göre değişen oranlarda verilen altın, en az çeyrek altın düzeyinde olmaktadır. Hayatımıza giren altın konusunda tüm merak ettiklerinizi, www.gramaltin.com adresinden öğrenebilir, altın fiyatlarını günü gününe takip edebilirsiniz.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede Ajans Gazete Güncel Haberler Bulunmaktadır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA