K&N Filtre Kullanımı


Bu haber 2016-09-29 17:08:40 eklenmiş ve 177 kez görüntülenmiştir.

Otomobillerde performansı iyileştirmek açısından kullanılan hava filtrelerinin açık veya kapalı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bu tür hava filtreleri otomobillerin uzun yıllar boyunca performanslarını dinamik tutan parçalardandır. Bu nedenle hava filtreleri seçiminde K&N filtre ile araç performansını maksimum düzeyde tutabilmek mümkün olmaktadır.

Multimedya Sistemleri İle Araçlarda Sürüş Keyfi

Otomobil severlerin önemle üzerinde durdukları konulardan biri de otomobillerde bulundurulan multimedya sistemleridir. Özellikle sürüş keyfini iyileştirmek ve otomobil kullanılmasını daha cazip hale getirilmesini sağlamak açısından bu tür sistemler tercih edilmektedir. Gelişen teknoloji ile araç multimedya sistemleri otomobillerde daha şık bir görüntü ve kullanım avantajı sunmaktadır.

Yan Basamak Kullanımı

Bazı otomobillerde fabrika çıkışlı olarak üretilen yan basamaklar bazı araçlarda aksesuar olarak sonradan kullanılabilmektedir. Ancak her araçta bulunması gereken parçalardan biridir yan basamak. Çünkü aracın hem darbelerde veya kazalarda korunmasını sağlar hem de araca daha şık bir görüntü katar. Bu nedenle çeşitli yan basamak ürünleri ve uygun fiyatlar için x-tremetuning.com adresi üzerinden detaylı inceleme yapılabilir.

ETİKETLER :
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede Ajans Gazete Güncel Haberler Bulunmaktadır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA