Dizi Fragmanları ve Dizi Haberleri Artık İnternetten Takip Ediliyor


Bu haber 2016-09-30 12:19:01 eklenmiş ve 212 kez görüntülenmiştir.

Dizi seven bir ülkede yaşadığımız aşikâr bir durum. Eskiye nazaran dizi severler dizilerin bölümlerini, dizi haberleri ve bilgilerini internetten takip etmeye başladı. Televizyon ve gazete devri yavaş yavaş azalmaya, hatta yok olmaya yüz tutmaktadır. Durum böyle olunca da gazeteler, televizyon kanalları birer birer interneti daha aktif kullanmaya başlamaktadır. Dizilerin internette daha çok izlenmesinin sebepleri nelerdir?

  • Dizi bölümlerinin televizyondan yayınlandıktan sonra internete reklamsız bir şekilde yüklenmesi izleyicilere daha cazip gelmektedir.
  • İnsanlar boş vakitlerinde izlemeyi tercih etmektedir.

Türk Halkının Genellikle Okumadığı Ekonomi Haberleri

Ülkemizin insanı gazetelerde ve haber sitelerinde ekonomi haberleri yerine çoğunlukla güncel haberleri, dünya haberlerini, spor haberlerini ve magazin haberlerini okumaktadır. Ekonomi haberleri bölümünün popülerliği haber sitelerinde diğer haber kısımlarına göre epeyce aşağı sıralarda gezmektedir.

Dünya Haberleri ve Dünya Gündemi

www.aksam.com.tr adresinden de görülebileceği gibi dünya haberleri ve dünya gündemi konusunda epey bir karışıklık, her an taşları yerinden oynatacak haberler çıkıyor. Dünya gündeminin hızına yetişmek hayli zor ve yorucu bir durumdadır.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede Ajans Gazete Güncel Haberler Bulunmaktadır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA